Lekarze Chełmno

lekarz Magdalena Kucharska

NZOZ Przychodnia Lekarska "Eskulap" s.c.
ulica 21
62-660 Chełmno

Rzadko się trafia na takiego lekarza jak Pani Magda, oczywiście w pozytywnym sensie,

lekarz Wojciech Kłysiński

os. dr. Franciszka Raszei 5/13
86-200 Chełmno

Skorzystalam z pomocy w poradni chirurgii ogolnej w Swieciu ,bardzo miły,empatyczny Pan Doktor . Poświęca się pacjentowi z duzym oddaniem.POLECAM WSZYSTKIM. Kazimiera M.

lekarz Maria Czemeżyńska

Neurolog

86-200 Chełmno

Moja opinia na temat Pani neurolog, jest taka: "Dla mnie to świetny fachowiec z bardzo rozległą wiedzą." Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Dipanjan Ghosh

86-200 Chełmno

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Swojego czasu był pediatrą w Kowalewie Pomorskim. To właśnie on usłystał szmery na serduszku mojego 3 miesięcznego synka ( teraz ma 16 lat) i dostałam skierowanie pilne do kardiologa!. Jak pan kardiolog sam stwierdził w tamtym czasie " ma pani bardzo dobrego pediatrę że potrafił wykryć takie nieprawidłowości tylko z osłuchu!". Do tej pory jestem i będę do końca życia wdzięczna. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego ...
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Jan Staniewicz

NZOZ Laguna Medical II
Pl. Rydygiera 1
86-200 Chełmno

Absolutny profesjonalista. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, z indywidualnym podejsciem do pacjenta. 10/10
Opinia dodana przez: David

lekarz Mariusz Walkowski

86-200 Chełmno

Pan Doktor Walkowski to osoba godna polecenia. Pełen profesjonalizm, rzeczowy i kompetentny. Pan Doktor ma cudowne podejście do dzieci. Miły i sympatyczny. Świetny fachowiec! Prawdziwy lekarz z powołania. Tłumaczy cały przebieg leczenia dziecka. Poświęca tyle czasu ile potrzeba i cierpliwie odpowiada, na każde zadane pytanie, udzielając rzetelnych informacji.
Opinia dodana przez: Lidzia

lekarz Maciej Laskowski

Chirurg ogólny, Traumatolog

86-200 Chełmno

Doskonały lekarz, diagnoza rzeczowa i trafna, wybór leczenia zawsze dostosowany do wieku i kondycji pacjenta. Leczenie jest kompleksowe, bo nie ogranicza się tylko do wizyty w gabinecie, lecz pan Maciej organizuje wszelkie dodatkowe badania, zabiegi i usługi konieczne do leczenia i rehabilitacji pacjenta. Wierzę mu całkowicie i z pełnym zaufaniem oddaję się w Jego ręce.
Opinia dodana przez: GSK

lekarz Marian Machała

Internista, Pediatra

ul. Brzozowa 29
86-200 Chełmno

Wspaniały człowiek! Bardzo sympatyczny, kompetentny, ciepły i rzeczowy specjalista. Bezbłędnie wystawił diagnozę i zalecił odpowiednie lekarstwa, ratując moją córkę przed antybiotykiem. Oby jak najwięcej takich lekarzy!

lekarz Aleksander Stadnicki-Kolendo

NZOZ Stomatologicznej
Rybacka 4/7
86-200 Chełmno

Nie uprzejmy. Na moje skierowanie na oddział odpowiedział krótko, żebym z TAKIM CZYMŚ wróciła po pandemii. Dla niego błahostka , dla mnie nie. Nie wyjaśnił dlaczego. Dopiero po 2,5h czekania na ordynatora, rozmowa z ordynatorem wyjaśniła sytuacje. Zero empatii z jego strony do pacjenta. Obojętny na pomoc, co usłyszałam jeszcze od dwóch pań przybywajac na korytarzu w szpitalu.

lekarz Maciej Pasiński

Ortopeda, Traumatolog

Osnowo 8a
86-200 Chełmno

Podejście do pacjenta, ton i tok rozmowy oraz chęć pomocy - tych cech na pewno u P. Macieja nie znajdziemy
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Iwona Stadnicka-Kolendo

Ortodonta

NZOZ Stomatologicznej
Rybacka 4/7
86-200 Chełmno

Nie polecam , nieprzyjemnie wspominam "leczenie" ze względu na Panią Kolendo. Podchodzenie do człowieka jako do kolejnego pacjenta jakby manekina nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Leczenie po czasie także okazało się złe przez co muszę zakładać aparat ponownie. Nie wróciłabym.
Nie polecam z całego serca.Masakra totalna nie dosyć że bardzo nieuprzejmy to jeszcze nie wysłucha do końca i już stawia diagnozę.

lekarz Joanna Konieczna

Wenerolog, Dermatolog

86-200 Chełmno

Witam niepolecam p.dermatolog poszłam odrazu pani stwierdziła trądzik różowaty przepisała receptę zapłaciłam za wizytę za receptę 400 zł udałam się po paru dniach do innego dermatologa w świeciu odrazu powiedziała że to nie trądzik przepisała leki i problemu już nie ma
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Waldemar Gajewski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska-Waldemar Gajewski
Dolne Wymiary 26
86-200 Chełmno

Masakra jakas! Bylam u niego jakis czas temu powiedzialam ze juz nie mam sil chodzic bo nam 4dzien goraczke a karmie piersia I trace mleko to mi powiedzial ze gdybym nie miala sil chodzic to bym do niego nie przyszla I mam wziac apap przeciwgoraczkowo a okazalo sie ze mam rotawirusa I musialam dostac antybiotyki. Dzisiaj zglosilam sie z moja 8miesieczna coreczka ktora ma katar kaszel chrype I nie chce ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maria Baumgart-Korecka