Lekarze Grodzisk Mazowiecki

{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. stom. Sylwia Fudalej

lek. stom. Sylwia Fudalej

Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor to cudowna osoba, która ma wiele cierpliwości. Super podejście do pacjenta. Co prawda u mnie należało wykonać tylko leczenie kanałowe, ale obyło się bez bólu i strachu. Jednak wizyty u dentysty nie muszą być "straszne" :) Ważne, aby wybrać specjalistę, który ma "do tego rękę" jak Doktor Sylwia Fudalej. Polecam!
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Chirurg ortopeda
                                       dr Marcin Mleczko

dr Marcin Mleczko

Chirurg ortopeda, Ortopeda

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Trafiłam do Pana Doktora w związku z problemem z biodrem. To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Zofia
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Ortodonta
                                       lek. dent. Arleta Nawrolska

lek. dent. Arleta Nawrolska

Ortodonta

DENTIKA
Grodzisk, Obrońców Getta 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Leczę u Pani doktor swoją 6 letnią córkę. Że ja jestem zadowolony to mało istotne ale moja córka jest zachwycona. Nie może doczekać się kolejnej wizyty. Także z racji zadowolenia mojego dziecka mogę stwierdzić że 5+
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Ginekolog
                                       lek. med. Janina Szymańska

lek. med. Janina Szymańska

Warszawska 6a
05-825 Grodzisk Mazowiecki

niestety miał tą nieprzyjemność trafić do Pani Szymańskiej. Jej nieuprzejmość i chęć pozbycia się mnie była bardzo duża. Zdecydowanie nie polecam , pani doktor przywitała mnie słowami "inteligentne pacjentki pukają w drzwi, a nie czekają na korytarzu na swoją kolej" (była 20 minut wcześniej - więc grzecznie czekałam na korytarzu. Pani doktor spieszyło się do domu, więc również odmówiła mi zrobienia USG... katastrofa
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Chirurg ortopeda
                                       dr n. med. Jarosław Blicharz

dr n. med. Jarosław Blicharz

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Grodzisk Mazowiecki

Cudowny P.Doktor...polecam, profesjonalne podejście do pacjenta a co najważniejsze,skuteczne leczenie i mimo młodego wieku, facet zna się na rzeczy.Polecam z czystym sercem 👍👍👍
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Rafał Górski

Neurochirurg, Traumatolog

Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki

Brak mi słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność dla Pana Doktora Rafała Górskiego i całego zespołu lekarzy i personelu medycznego w szpitalu Enel-Med. W dniu 7 maja 2015r. miałam operację kręgosłupa szyjnego na trzech poziomach. Zabieg został zorganizowany w ramach NFZ, za co jestem niezmiernie wdzięczna. W czasie pobytu w szpitalu czułam się komfortowo, nawet przez chwilę nie odczuwałam większego bólu a obecnie po 6-ciu tygodniach czuję się świetnie, blizna ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Filip Dąbrowski

Szpital Zachodni im.Jana Pawła II
ul.Daleka 11 Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki

Zabieg w Grodzisku Mazowieckim w zakresie wstawienia tytanowej protezy lewego stawu biodrowego wykonany na jesieni ubiegłego roku. Niepotrzebnie czekałem latami na zabieg zmagając się z bólem i ograniczoną mobilnością. W internecie można oglądać koszmarne filmy z tego typu zabiegów. Strach się bać. W rzeczywistości zabieg trwał łącznie z wyjściem z narkozy 45 min. Pełna profeska. Szpital czysty i przyjazny dla pacjentów. 48 godzin po zabiegu do domu. Pełna sprawność ruchowa ...
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Maciej Zarębiński

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

Ameds Centrum Medyczne Grodzisk Mazowiecki
H. Szczerkowskiego 4
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Super fachowiec z pewną ręką, profesjonalista w dziedzinie kardiologii, bez obaw powierzyłem mu swoje życie. Miły a zarazem konkretny, z wielkim szacunkiem dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Jan Sz.
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Internista
                                       lekarz Tomasz Zieliński

lekarz Tomasz Zieliński

Internista, Kardiolog

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Stefan J.Znakomity lekarz,5gwiazdek to za niska ocena wiedzy,doświadczenia i i podejścia do pacjenta.P-czas drugiej wizyty dokładnie wyjaśnił mi wyniki wcześniejszych dokładnych badań i rozwiał moje obawy co do stanu mego zdrowia, a nawet wykrył p-czas badania serca zapalenie oskrzeli,które ignorowałem .Nie zastrzega dla siebie monopolu na leczenie,docenia także współpracujących lekarzy.Przepraszam P.Doktorze za nie zrozumienie P.wyjaśnień dotyczących mego stanu zdrowia p-czas 1 wizyty.Polecam wszystkim ,na pewno uzyskacie dokładną diagnozę i poradę ...

dr Mirosława Bednarska

prywatny
Jowisza 67
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo polecam Panią doktor która bardzo mi pomogła . Dzięki niej mam dobrze zdiagnozowaną chorobę i odpowiednio dopasowane leczenie. Prawdziwa lekarka z powołania i z ogromnym sercem do pacjentów .

lek. dent. Marek Drożdżyński

Dentmark
Teligi 5/29
Grodzisk Mazowiecki

Zawsze bałam się dentystów jak ognia, ale odkąd na wizyty chodzę do Pana Doktora, nie mam się czego bać. Jest to człowiek bardzo kompetentny, z ogromem wiedzy, którą łączy z niewzruszonym spokojem i humorem. U Pana Doktora można odetchnąć, zaufać i miło pogawędzić. Z całego serca polecam, człowiek uczciwy i wie co robi. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Dominika Cieślikiewicz

Centrum Medyczne RIEMER Pogotowie Ratunkowe RIEMER
Kierlańczyków 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz o którym nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa. Zawsze dobrze przeprowadzony wywiad i odpowiednio dobrane leki. Polecam każdej osobie która jeszcze się zastanawia czy iść do pani Dominiki!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Paweł Wareluk

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Konieczne było u mnie wykonanie usg sutka. Doktor Wareluk zrobił to bardzo, bardzo dokładnie. A to moim zdaniem ważne, to jedno z badań które jest kluczowe jeśli chodzi o dalszą diagnostykę i leczenie. Tym bardziej jestem wdzięczna za podejście. Doktor to świetny specjalista.
Opinia dodana przez: Klaudia I.

lekarz Tomasz Derwinis

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jedyny kompetentny ortopeda, który kompleksowo patrzy na pacjenta i nie zleca milionów niepotrzebnych badań i zabiegów. Dwukrotnie uratował mi kolana. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mary

lekarz Agnieszka Kud

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Jestem zachwycona Panią Doktor. Wspaniały lekarz!! Poświęciła nam tak dużo czasu, wytłumaczyła bardzo dokładnie każdy szczegół. Nigdy nie widziałam nikogo tak pełnego pasji. Wspaniałe podejście do dzieci. Moja córka była zachwycona ja również !! Polecam z całego serca !!!!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Wymysłowski

Neurochirurg

Żyrardowska 24b
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Nic dodać nic ująć, ankieta mówi wszystko. Lekarz szuka przyczyny choroby, a nie tylko skutków. Leczenie kompleksowe.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Joanna Staniszewska

Grodziskie Centrum Medyczne
ul. Piaskowa 17a
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz pomimo młodego wieku. Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu, jest zaangażowana, miła, widać że posiada dużą wiedzę i chcę faktycznie pomóc pacjentowi. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Anna

Cezary Ranocha

Laryngolog

LIFE-MED
Grodzisk Mazowiecki

Zdecydowanie najlepszy laryngolog z jakim miałam do czynienia. Dzięki Panu Doktorowi słyszę. Jest uprzejmy i bardzo delikatny podczas badania, szczególnie w sytuacji, gdy przewód słuchowy jest obrzęknięty. Bada bardzo dokładnie, każdorazowo płucze uszy przy zapaleniu, podchodzi do pacjenta z wyczuciem i zrozumieniem. POLECAM!

dr Iwona Socha

Lekarz rodzinny

NZOZ Optima
ul. Bairda 56 lokal 7
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Rewelacyjna pani Doktor, leczyła mnie od dziecka, a teraz niedługo będzie leczyć moje dziecko :) Przyjmuje bez numerka na końcu kolejki i w nagłych przypadkach- natychmiast. Lekarz z powołania! Polecam dla dzieci i dorosłych
Opinia dodana przez: Dorota25