Lekarze Kluczbork

dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Internista, Kardiolog

46-200 Kluczbork

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 20628, 'name': u'Kluczbork'} Psycholog
                                       mgr Aleksandra Ratajczak

mgr Aleksandra Ratajczak

Psycholog

Gabinet Psychologiczny
ul. Zamkowa 6
46-200 Kluczbork

Polecam Panią Aleksandrę oraz Jej metody terapeutyczne. Jest dobrym psychologiem, miłą osobą, potrafiącą wysłuchać pacjenta. Jako terapeuta wykazała dużo zrozumienia i cierpliwości. Pomogła mi w trudnych chwilach życia. Dziękuję!

lekarz Andrzej Misiak

Laryngolog

ulica Waryńskiego 40
46-200 Kluczbork

Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje
Bardzo uprzejmy i godny polecenia fachowiec. Podchodzi do pacjenta w pełni profesjonalnie. Bez problemu napisał w języku angielskim pismo do mojego lekarza prowadzącego i pracy i do tego celnie postawił diagnozę...z czystym sumieniem polecam Dr Derkowskiego
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Jakub Krawczyk

powiatowy szpital
M.C.Skłodowskiej
46-200 Kluczbork

Najlepszy ortopeda, z doskonałym podejściem do pacjenta i znający się na swoim fachu. Trafne diagnozy, skuteczne leczenie, poza tym pacjent czuje się przez niego "zaopiekowany". Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Sławomir Panek

46-200 Kluczbork

Byłem dziś u pana Doktora ,super lekarz ,wysłuchał mnie od a-z ,kompetencje ogromne.Skierował mnie do lekarza reumatologa ,odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z chorobą-zrobił zastrzyk bezboleśnie.Po wizycie wyszłem zadowolony.
Opinia dodana przez: Maxio

lekarz Jerzy Sygulla

Bema 4
46-200 Kluczbork

Doktor Jerzy Sygulla był wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem. Opiekował się moim synem Michałem, kiedy ten 13 lat temu urodził się zbyt wcześnie w szpitalu na ul Reymonta w Opolu. Zapewnił synowi doskonałą opiekę, a rodzicom wsparcie i zrozumienie, którego każdy z nas - przerażony stanem naszych dzieci - tak bardzo potrzebował. Chciałabym na dwojej drodze spotykać tylko takich ludzi, jakim był doktor Sygulla. Strasznie mi przykro, że już go ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jacek Wacławski

46-200 Kluczbork

Człowiek o ogromnej i fachowej wiedzy, do tego wielkie serce! Dzięki Panu Doktorowi mój tata żyje i ma się świetnie. Po niespełna roku wrócił do swojej pasji i znowu żegluje po morzach.
Opinia dodana przez: Kinga Majchrowska

Sławomir Gajkewski

Wyspiańskiego 3
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry Fachowiec i miły człowiek z poczuciem humoru

lek. dent. Antoni Malinowski

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20
46-200 Kluczbork

Szybko i bezboleśnie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam - jeden z najlepszych lekarzy w mieście.

lekarz Jacek Karniewski

46-200 Kluczbork

Konkretnie i profesjonalnie w każdym calu, szybka i rzetelna diagnoza, mistrzowsko przeprowadzony zabieg.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Łucja Żyłka-Hill

Jaronia 3
46-203 Kluczbork

Polecam Panią Żyłkę-Hill, świetny specjalista, dokładnie bada pacjenta, jeden z tańszych okulistów w okolicy
Opinia dodana przez: Żaneta
bardzo dobra lekarka,lecze sie u niej od 2005r. na padaczke.wysluchuje moich prosb i je spelnia.powoli i dokladnie wszystko tlumaczy.bardzo polecam!!!

lekarz Gracjan Pytel

Ratownictwo Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 23
46-200 Kluczbork

Z czystym sumieniem mogę napisać, że sprawnie trafiłam w ręce anioła, dzięki któremu opuściło mnie całe cierpienie i ponownie mogę cieszyć się z życia. Do doktora trafiłam z potrzebą przeprowadzenia ablacji przedsionka. Jestem pełna podziwu za tak opiekuńcze traktowanie pacjenta. Doktor w zrozumiały sposób przygotował mnie przed zabiegiem a podczas jego wykonywania także informował co robi co mnie niesamowicie uspokoiło. Dzięki temu mogłam obdarzyć doktora i cały zespół wielkim zaufaniem. ...
Opinia dodana przez: Waleria

lekarz Bożena Guzowska

Pulmonolog, Pediatra

Centrum Terapii i Psychoedukacji Przychodnia Specjalistyczna w Kluczborku
Wolności 6
46-203 Kluczbork

Bardzo polecam Panią doktor. Kilka lat temu leczyła mojego tatę, chorującego na POCHP. Jest to choroba nieodwracalna i postępująca, możliwe jest jedynie łagodzenie jej objawów i spowolnienie rozwoju, pomimo tego leki przepisywane Tacie przez panią doktor pozwoliły mu na w miarę normalne funkcjonowanie, bez zbytnich duszności. Ważne było to, iż lekarz nie unikała zlecania koniecznych badań, jak spirometria czy RTG klatki piersiowej, aby skutecznie monitorować stan pacjenta i skuteczność leczenia. ...
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Janusz Sierakowski

Gabinet stomatologiczny
kluczbork
46-200 Kluczbork

Bardzo dobry stomatolog ;) nigdy się nie zawiodlem

lek. dent. Michał Kuleszyński

Gałczyńskiego 9
46-200 Kluczbork

Michał jest specjalistą najwyższej półki, sumienny i ambitny. W jego działaniu nie ma przypadku- bardzo dobra organizacja pracy i reagowanie na pojawiające się trudności. Tym którym poleciłem - nie żałują
Opinia dodana przez: Andrzej

Zdzisław Cichoń

Psychiatra

Cichoń Zdzisław Gabinet Psychiatryczny
46-200 Kluczbork

Polecam. Pan doktor bardzo uprzejmy. Spokojnie rozmawia i tłumaczy. Jestem pacjentka już 3 lata. I bardzo mi pomógł.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Ewa Kwiatek-Gniazdowska

Dermatolog

Byczyńska 16 lok. 2
46-200 Kluczbork

Jedyna lekarka,która pomogła mi z trądzikiem kiedy inni rozkładali ręce i wyczerpali wszystkie metody i środki. Godna polecenia w 100%

lek. dent. Barbara Lewińska-Mieszko

ulica Pułaskiego 8/1
46-200 Kluczbork

Polecam. Sprawnie i bez wielkich kolejek. Można przyjść nawet bez wcześniejszej rejestracji i nie trzeba długo czekać.