Lekarze Klucze

dr n. med. Marcin Pierchała

Ortopeda, Traumatolog

NZOZ “Zdrowie” Gabinet prywatny
32-310 Klucze

Polecam gorąco Pana doktora dobry fachowiec i miły człowiek mi bardzo bardzo pomógł dlatego polecam wszystkim którzy mają problemy ortopedyczne
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Stanisław Kudela

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

"Ergo-Med" Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy
Klucze - Osada 3
32-310 Klucze

Pan Dr Stanisław Kudela to wspaniały lekarz a przede wszystkim wyjątkowy, porządny i bardzo dobry człowiek jakich mało! Poświęci czas pacjentowi, wysłucha na spokojnie, przeprowadzi wywiad, tryska z niego zawsze taka pozytywna energia, jak człowiek wychodzi od Pana Doktora Kudeli to od razu zdrowszy, bo badania to nie tylko leki, to też rozmowa, dobre słowo do pacjenta, bo medycyna to nie tylko sucha wiedza, to też wielka sztuka. Lekarz musi ...

lek. dent. Magdalena Guzy-Karcz

ulica Zawierciań˘ska 161/1
32-310 Klucze

Mała ale sprytna. Profesjonalna, rzetelna, miła, rozmowna, ładna, pracowita. Polecam wystarczy wybrać nr i umówić termin
Opinia dodana przez: Adam

lek. med. Dariusz Wdowik

Ginekolog położnik, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" Sp. z o.o.Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
32-310 Klucze

Lekarz godny polecenia.Rzetelnie podejście do pacjenta.Polecam——————————///////////////////——————-/////////////////////////////:::

lek. med. Violetta Lorek

Laryngolog, Otolaryngolog

32-310 Klucze

Pani doktor niezwykle kompetentna,uprzejma,cierpliwa i komunikatywna. Polecam,bo byłam bardzo miło zaskoczona podejściem do pacjenta !!! Oby więcej takich lekarzy :-)
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Izabela Michniewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

32-310 Klucze

SUPER LEKARZ TO MALO POWIEDZIANE. JEST TO LEKARZ BARDZO CENIONY WSRÓD PACJENTOW I TYCH MAŁYCH I TYCH DUŻYCH

lek. med. Ewa Cwynar-Pitera

Laryngolog, Otolaryngolog

32-310 Klucze

Rany w życiu nie trafiłam do takiej lekarki i nawet najwiekszemu wrogowi bym jej nie polecila.Ja nie wiem jak taka osoba może być lekarzem i mieć styczność z pacjentami.Pani pożal sie boże doktor wogóle nie poświeca uwagi pacjentowi bo zawsze ma ważniejsze sprawy na głowie.Poszłam do niej z dzieckiem które płakało cała noc z powodu bólu ucha dodam że miałam na skierowaniu napisane pilne a ona mi wyjezdza z tekstem ...
Opinia dodana przez: Ewka

lekarz Barbara Banyś

Rehabilitant, Neurolog

Studzienna 4A
32-310 Klucze

Pani dr. Zatrzymała się na czasach kiedy lekarz spóźnia się do pracy 2 godziny a i tak wszyscy mu dziękują że łaskawie spojrzy w kartotekę . Nieuprzejma , niekulturalna . A jeśli chodzi i podejście do pracy i pacjentów to PRL się kłania . Byle tylko jak najszybciej odesłać i z przypisanych godzin na dyżur 7-15 przyjść na 9 a wyjść po 11. Szacunek należy się tej pani że ze ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Małgorzata Kruczak-Wdowik