Wizyty Domowe Łódź

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Bałuty, Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam

Opinia dodana przez: Gladcy

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

Logopeda dziecięcy, Logopeda

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
92-328 Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

mgr Anna Miżowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Przychodnia Specjalistyczna
Żubardzka 4
91-032 Łódź

bez żenady jak to bywa czasem ludzkie podejście do człowieka, kto był ten wie duzo pisac ale dla mnie dobra pomoc

Opinia dodana przez: Kim

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

Pani Sylwia bardzo nam pomogla (i w dalszym ciagu pomaga) od samego poczatku. Jest bardzo wyrozumiala i dostepna. Dziekujemy

dr n. med. Dariusz Mamczur

Internista, Nefrolog

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem

mgr Anna Ręklewska

Psycholog, Psychoterapeuta

WiP - Warsztaty i Psychoterapia
Zachodnia 97
90-723 Łódź

Dziękuje i chciałam polecić tego znakomitego psychoterapeutę innym!

Dziękuje i chciałam polecić tego znakomitego psychoterapeutę innym!

Łódź

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Wyleczył mnie z dolegliwości żołądkowych mimo, że specjalistyczna Klinika w Łodzi nie potrafiła. Jednym lekiem w dodatku skutecznym ustawił leczenie. Znam go jako pacjent kilka już lat i nigdy się nie zawiodłem. W związku z tym, że byłem zadowolony z niego, zapisałem też tam: żonę, córkę, syna i teściową. Teraz już cała rodzina jest zadowolona.
Np. z dzieckiem wolę chodzić do niego, niż do pediatry. Mam po prostu do niego większe zaufanie.
Przekonał mnie do szczepień przeciwko grypie, mimo, że wiele lat byłem temu przeciwny. Mojemu dziecku podał lek uodparniający, aby tak często nie chorowało i leczenie jest skuteczne. Nie stoi w miejscu, cały czas się rozwija i kształci, jeździ na szkolenia, więc jest na bieżąco z nowymi trendami. Nawet w aptece jak się wykupuje leki przepisane przez niego, to aptekarki chwalą jego wybory, że leki stosowane przez niego są skuteczne, i wcale nie tak drogie.
Można do niego iść z każdą sprawą, nie ma sytuacji trudnych. Zawsze doradzi, pomoże.
Pozatym, że jest bardzo dobrym lekarzem jest także sympatycznym i inteligentnym człowiekiem, o którym można też porozmawiać na bieżące tematy życia codziennego.

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Mieczysław Miodek

Chirurg dziecięcy, Wizyty domowe

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
ul.Sporna 36/50
Łódź

Super lekarz bardzo kompetentny ,przywraca wiarę w służbę zdrowia.Szybka i skuteczna diagnostyka .Syn szybko wrócił do sportu

Opinia dodana przez: Konrad

BeMed
ul.Zgierska 1
91-446 Łódź

Polecam. Bardzo serdeczna osoba, kompetentny fachowiec. Wytłumaczyła dokładnie na jakiej podstawie stawia diagnoze przepisała maści. Odpowiadała na wszystkie pytanie nawet jak pytałam o coś nie związanego z moim obecnym problem. A za kolejne wypisanie recepty na maść którą używałam nie trzeba płacić :)

Opinia dodana przez: Ewelina

Pracownia Logopedyczna
Zyndrama 60a
94-301 Łódź

Rzetelna i fachowa wiedza - polecam każdemu rodzicowi, mającemu problem "logopedyczny" ze swoim maluchem.