Lekarze Nowy Targ

Psycholog

Gabinet Aleksandra Kasztalska
Kowaniec 171a
34-400 Nowy Targ

Pani Aleksando dziękuję. Wreszcie ktoś był mi w stanie pomóc. Tyle lat musiałam czekać. Gorąco polecam panią psycholog.
{'id': 1828, 'name': u'Nowy Targ'} Ginekolog onkolog
                                       lekarz Łukasz Laskowicz

lekarz Łukasz Laskowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

34-400 Nowy Targ

Polecam Pana Doktora Laskowicza pod każdym względem, każda wizyta przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Pan Doktor to lekarz z powołania. Najlepszy jakiego znam! Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny i konkretny. Jako jedyny z wielu ginekologów zaproponował odpowiedni zabieg. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Wioletta Tomczyk-Dorożyńska

ul. Wojska Polskiego 14, I piętro, gabinet nr 17
Nowy Targ

Polecam dr. Violettę Tomczyk-Dorożyńską. Mam do niej pełne zaufanie i jestem stałą pacjentką. Pani Doktor potrafi w sposób kompletny i jasny wyjaśnić genezę choroby i przebieg leczenia. Nigdzie się nie śpieszy i dokładnie przeprowadza całe badanie. Jest uprzejma. Takich specjalistów cenię.
Opinia dodana przez: Krysia

lekarz Piotr Sebastianowicz

Wojska Polskiego 24 lok. 17
34-400 Nowy Targ

Z całego serca POLECAM !!! Bardzo dobry, życzliwy i odpowiedzialny lekarz. Zaangażowany i wrażliwy na drugiego człowieka i jego problemy. LEKARZ Z POWOŁANIA :)
Opinia dodana przez: Grażyna

Aleksander Winiarski

34-400 Nowy Targ

największym szacunkiem w Polsce darzę trzech lekarzy; ordynator internista dr Matylda LIsowska Ciechanów ordynator ortopeda dr Aleksander Winiarski Zakopane - Nowy Targ prof neurochirurg Jerzy Jurkiewicz Warszawa krótko- to są prawdziwi lekarze gdyby ktoś pytał jak wygląda prawdziwy lekarz to są najlepsze przykłady wiedza, fachowość, zaangażowanie, poświęcenie,odpowiedzialność, chęć niesienia pomocy,serce , ludzkie uczucia,radość i satysfakcja z możliwości pomocy innym i dobrej roboty oraz UCZCIWOŚĆ
Opinia dodana przez: Krzysztof B Ciechanów

Witold Bąkowski

RTG, Stomatolog

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

Jest dobry w tym co robi. Nie zabiera wiele cennego czasu i leczy skutecznie. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie", jak czegos nie da rady wyleczyc - nie oszukuje. Polecam
Opinia dodana przez: Adam

dr Izabela C-Pajerska

Lekarz rodzinny

ul. Szaflarska 73
34-400 Nowy Targ

"Gdzie ty się chłopie ukrywałeś tak długo z taką alergią".- Cytuję słowa specjalisty z Instytutu Jana i Ireny Rudników w Rabce, wypowiedziane do mojego 16-letniego syna. Jestem wdzięczny dr Pajerskiej za to że mój syn przestał być "faszerowany" antybiotykami kilka razy w roku. Jako jedynego lekarza zastanowiła przyczyna tak częstych wizyt mojego dziecka w przychodni. Dzięki fachowości dr Izabeli C-Pajerskiej mój syn trafił w ręce specjalistów dowiadując się że jest ...
Opinia dodana przez: alek746

dr hab. n. med. Zbigniew Doniec

Alergolog dziecięcy

NZOZ
Kopernika 7
Nowy Targ

Wspaniały lekarz,naprawdę polecam ,ma wspaniałe podejście do dziecka jak i rodzica.Człowiek godny zaufania

lekarz Zdzisław Macikowski

Neurolog

Wojska Polskiego 24 lok. 17
34-400 Nowy Targ

Bardzo uprzejmy i fachowo podchodzi do leczenia, diagnoza i leczenie to powrót do zdrowia czego doświadczyłam. Godny polecenia.

lek. dent. Piotr Biskup

Kasprowicza 59
Nowy Targ

Stomatolog z powołania. Bardzo miły, rzetelny, KONKRETNY i dokładny. Na takiego dentystę jeszcze nie trafiłam. Poszłam z problemem, który by mnie finansowo 'zjadł' i początkowo Pan Doktor nie rozważał innej opcji leczenia natomiast po jednej wizycie, po dokładnym sprawdzeniu stwierdził, że można zastosować mniej inwazyjną, tańszą i równie skuteczną metodę. Zanim coś powie czy podejmie decyzje dwa razy się zastanowi co zrobić i wyjaśni dokładnie każdy problem, skąd się bierze, ...
Opinia dodana przez: Kamila

lek. dent. Lidia Bebak

ul. Jana Kasprowicza 16
34-400 Nowy Targ

doskonała praca i podejście do pacjenta

lekarz Zdzisław Fidelus

Centrum Zdrowia InterMed
ulica Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Pan doktor Fidelus to lekarz z powołania. Wyrozumiały, uprzejmy, zaangażowany. Polecam pana doktora.

lekarz Piotr Trybek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital "Śląskie Centrum Urologii"
ul. Szaflarska 93d
34-400 Nowy Targ

Najlepszy urolog jakiego spotkałem w życiu .Polecam.
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. med. Anna Gąsiorowska - Szot

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest specjalistą godnym polecenia ! Poświęciła mi dużo czasu, by zrozumieć moje problemy i odpowiedzieć na wszsytkie moje pytania. Wykazała się ogromnym zrozumieniem i troską. Kompleksowo zajęła się moim leczeniem i dała wiele cennych rad. Czułam po wizycie, że jestem w dobrych rękach i mogę tej osobie zaufać ! Na pewno wielokrotnie do Pani Doktor wrócę, polecam serdecznie ! :)
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Izabela Niewiadomska-Marko

Psychiatra

św. Katarzyny 1
34-400 Nowy Targ

Dzięki Pani Doktor powracam do zycia byłem w opłakanym stanie.Dobrze dobrane leki sprawiają ze jest coraz lepiej ,jestem bardzo wdzięczny polecam Ją kazdemu
Opinia dodana przez: Sylwek

lekarz Izabela Pajerska

Lekarz rodzinny

34-400 Nowy Targ

Najlepszy lekarz na świecie pod każdym względem! Bardzo dobry specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Życzę każdej osobie leczyć się u takiego lekarza rodzinnego jak pani dr!
Opinia dodana przez: pacjentt

lekarz Anna Igras

Dermatolog, Wenerolog

34-400 Nowy Targ

Pani Dr. poza tym,że jest bardzo miła i kontaktowa, szczegółowo wyjaśnia mechanizm choroby , klarownie i przystępnie opisuje sposób leczenia.Już po pierwszej wizycie widać było trafną diagnozę a efekty widoczne z dnia na dzień.Teraz po zakończeniu leczenia mogę z całą pewnością polecić innym wizytę.
Opinia dodana przez: Tomasz1234

lek. dent. Lucyna Kędzierska-Nowak

ul. Harcerska 12
34-400 Nowy Targ

Wszystko zostało mi wytłumaczone na wizycie, jestem bardzo zadowolona. Kompetentna osoba, która nic nie wciska i nie narzuca, a proponuję kilka rozwiązań.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Imioło

34-400 Nowy Targ

Super lekarz i fachowiec polecam każdemu, nawet przy złym samopoczuciu doradzi poleci ewentualne badania

lekarz Mateusz Trybek

ul. Władysława Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Kompetentny, życzliwy, kulturalny i empatyczny.Widać, że wykonuje swoją pracę sumiennie i z sercem.Na wizycie czułam się jak najlepiej potraktowana i wszystko dokładnie Pan doktor mi wytłumaczył.Oby więcej takich lekarzy.Dziekuję
Opinia dodana przez: Teresa