Lekarze Racibórz

lekarz Bożena Matuszek

Mickiewicza 13 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo miła pani doktor, kompetentna, cierpliwa, a co najważniejsze: pomocna! W każdym razie godna polecenia :-)
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Ewa Białoskórska

ulica Słoneczna 16
47-400 Racibórz

Najlepszy lekarz na świecie! Operowała mi zmianę na twarzy - nie ma śladu, poradziła sobie z moimi dolegliwościami, które inni lekarze bagatelizowali. Cudowne ręce, wielkie serce, daje z siebie wszystko! Kosztem siebie - mało śpi, czas wolny poświęca również pacjentom. Jest bardzo sumienna, empatyczna, dociekliwa, profesjonalna. Oby więcej takich lekarzy. Niech Ją Bóg ma w opiece!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Martyna Domagała

ulica Bielska 2A
47-400 Racibórz

Miałem ogromne szczęście spotkać Panią Martynę na swojej drodze. Wielka staranność i troska za pacjenta. Zabieg skuteczny. Dziękuje za pomoc ! Wspaniały człowiek;) Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Wojciech Sterańczak

Chopina 10/1
47-400 Racibórz

Bardzo miły lekarz, delikatny a co najważniejsze fachowiec w tym co robi. Jedyny lekarz w Raciborzu do którego nie boje się siadać na fotelu. Polecam
Przesympatyczna Pani doktor, która kocha swoją pracę, nie odmawia nikomu pomocy nawet w najtrudniejszych przypadkach - mówie tutaj także o sobie. Posiada ogromną wiedzę i kompetencje. Mimo kolejek i spędzania czasami dużo czasu w poczekalni warto ;) Warto zainwestować czas bo efekt jest piorunujący ;) Wcześniej chodziłam do innego ortodonty, który tylko pogłębił problem, kolejna ortodontka nie chciała mi pomóc aż w końcu trafiłam na Panią Beatę ;) Jestem jeszcze ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Mira Wróbel

Neo-Dent
47-400 Racibórz

Bardzo miła, serdeczna i uczynna młoda Pani Doktor potrafiąca pomóc w każdym przypadku. Znająca i stosująca nowoczesne materiały i metody leczenia. Do problemów stomatologicznych podchodzi nietuzinkowo, a wykonana przez nią praca jest staranna, dokładna i bardzo zadowalająca. Sam jestem pacjentem pod względem stomatologicznym jak i ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolony z leczenia stomatologicznego oraz ortodontycznego. Żeby nie być gołosłownym to mogę podać przykład, że dwóch lekarzy chciało mi wykonać leczenie kanałowe ...
Opinia dodana przez: Krzysiek
Pani doktor bardzo miła uprzejma, w każdej chwili gotowa przyjąć jesli tylko bardzo boli 1

lek. dent. Jolanta Dulian-Wójcicka

ulica Ocicka 7
47-400 Racibórz

Bardzo dobra pani doktor. Zawsze pomoże, zawsze walczy o każdy ząb, bardzo miła. Zna się na tym co robi, i robi bardzo dokładnie:) Bardzo polecam każdemu:)
Opinia dodana przez: Zzz

lek. dent. Anna Barto

DENTICA 24
Racibórz

Jestem bardzo,bardzo zadowolona z Pani uslug.Dziekuje Pani doktor za cierpliwosc i wyrozumialosc!! Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Halina
Bardzo kompetentna, uprzejma, z dobrym podejściem do dzieci pani dr. Wszystko wytłumaczy, wysłucha. Polecam bardzo!!!
Opinia dodana przez: Magdalena
Świetny lekarz, prawdziwy fachowiec. Bardzo lubię do niego chodzić bo nie obawiam się już, że coś mnie będzie bolało! Polecam serdecznie tego lekarza oraz resztę zespołu N-D :)
Opinia dodana przez: Stały klient

lekarz Zbigniew Hahn

Psychiatra

Wojska Polskiego 13
47400 Racibórz

Pan doktor tyle razy ratował mnie w trudnych sytuacjach że nawet nie byłbym w stanie tego zliczyć. Pracował dla pacjentów nie dla kasy bo pomimo że już później pracował prywatnie to wizyta kosztowała kilkanaście zł, to Panu Doktorowi wystarczyło chyba tylko na dojazd do pracy. Pamiętam jak czekaliśmy przed gabinetem od 02 w nocy, oby tylko nas przyjął. Ale Doktor i tak przyjmował wszystkich był w pracy do ostatniego pacjenta. ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Małgorzata Gnot

Wojska Polskiego 26b
47-400 Racibórz

Chodzę do Pani Gnot od 20stu lat. Obie panie mają świetne podejście do pacjentów, przemiłe i profesjonalne. Nawet moje dzieci z chęcią bez strachu do Niej chodzą. Bardzo polecam szczególnie dla dzieci i osób, które boją się stomatologa.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Walery Tarnawski

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA WALUX
Żółkiewskiego11/1
47-400 Racibórz

Super lekarz polecam:)Nie byłam przekonana, ale jest profesjonalistą, a ząbki tzn. plomba wygląda jak ząb! w ogóle nie widać że to plomba.polecam polecam j jeszcze raz polecam:)

lekarz Grzegorz Jarosiński

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
47-400 Racibórz

Niesamowicie kompetentny, bardzo uprzejmy lekarz,uważny na pacjenta cudnie pozytywny ..nie znam lepszego lekarza.Kazdy kto trafi do doktora ma wielkie szczescie
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Szymon Frydrych

ulica Ocicka 7
47-400 Racibórz

Cala moja rodzina jest zadowolona z uslug dr.Frydrycha pod kazdych wzgledem.

dr Ewa Wozniak

Lekarz rodzinny

47-400 Racibórz

Jest dobrym lekarzem, nawet potrafi poświęcić swój czas, tylko jest jedna wada, bardzo dużo chodzi pacjentów do tej wspaniałej pani doktór. Z poważaniem pacjentka

lekarz Adrian Kotas

Neurochirurg

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Moje problemy z kręgosłupem zaczęły się ok.9 lat temu. Przez pierwsze 3 lata byłem pod "opieką" neurologów, którzy wysyłali mnie na różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne. Niestety nie przynosiły one skutku i w końcu po 3 tyg. rehabilitacji w jednej ze znanych śląskich placówek dostałem obustronnej rwy kulszowej w kończynach dolnych oraz niedowładu prawej nogi. Byłem konsultowany przez 7 różnych neurochirurgów i wszyscy zgodnie mówili, że operacja jest niezbędna a wręcz ...
Opinia dodana przez: Dawid Michalski

dr n. med. Aleksandra Czekajło

Internista, Nefrolog

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Cudowny lekarz,pełny profesjonalizm w stosunku do pacjenta jak i do stawianych diagnoz. jak ważna jest prawidłowa i trafna diagnoza doskonale o tym wiemy ,my pacjenci. Polecam Alina
Opinia dodana przez: alina

Aleksandra Korczynska-Domagala

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
47-400 Racibórz

Jako lekarz rodzinny-kompetentna, uprzejma zawsze wyslucha pacjenta dokladnie wyjasnia przebieg choroby(mowi prawde o stanie zdrowia).Polecam Panią doktor nigdy sie na niej nie zawiodłam dobrze sie z nia wspolpracuje jako lekarz-pacjent.