Lekarze Strzelce Opolskie

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Pan doktor - nie ma słów aby opisać Pana doktora. Najlepszy alergolog na świecie którego poznałam a miałam okazje poznać Ich naprawdę wielu. Mieszkam od Pana doktora 150 km a potrafi pomóż w najgorszych momentach. Po 4 latach chodzenia i jeżdżenia po szpitalach z dzieckiem trafiłam do Pana doktora i od razu postawił diagnozę… wiem co robić, jak się zachować jak z synem dzieje się coś nie tak, a w ...
Opinia dodana przez: Balbina Golba

lekarz Jurij Babkin

Traumatolog, Ortopeda

Zabiegi operacyjne w Strzelcach Opolskich - Jurij Babkin
Opolska 36A
47-100 Strzelce Opolskie

Lekarz godny polecenia, kompetentny, mający czas dla pacjenta, miedzy zabiegami znalazł czas by rozwiać wszelkie moje wątpliwości,szczegółowo tłumaczy, jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza, oby więcej było takich lekarzy z takim podejściem. Pozdrawiam Edyta
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Marek Glinka

Powstańców Śląskich
Strzelce Opolskie

Pan docent jest najlepszym lekarzem jakiego do tej pory spotkałem. Każde słowo wypowiedziane o tym lekarzu nie odzwierciedli dobra tego człowieka. Grzeczność, kompetencja, poświęcony czas, badanie USG holter kończyn dolnych przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan docent jest naprawdę lekarzem z powołania. Polecam Pana docenta innym pacjentom. Dziękuję
Opinia dodana przez: Joachim

Gabriela Kalla

Strzelce Opolskie

Bardzo konkretna Pani. Miła, pomocna i zdecydowana w swej pracy. Ogólnie cała Strzelecka Porodówka ludzie do rany przyłóż. Iza, Andrzej i mała Anetka dziękują za wszystko i gorąco pozdrawiają!!
Opinia dodana przez: Iza

mgr Katarzyna Wojutyńska

Psycholog

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
B. Chrobrego 5
47-100 Strzelce Opolskie

Doskonały fachowiec, bardzo szybkie rezultaty terapii. Pani Kasia jest psychologiem który faktycznie pomaga bez konieczności chodzenia na terapię latami. Efekty terapeutyczne widoczne są praktycznie już po pierwszym spotkaniu. Atmosfera super.
Opinia dodana przez: Anna

Ewa Podsiadły

Strzelce Opolskie

Złota położna. Miałam szczęście trafić na panią Ewę 2 razy. Była wsparciem zarówno przy porodzie rodzinnym, jak i w środku nocy, w dobie covid kiedy porody rodzinne zostały wstrzymane. Przez cały czas spokojna, troskliwa, tłumaczyła i wspierała. Życzę każdej kobiecie takiej położnej w czasie porodu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Adela Sklebic-Kostrzewa

Powstańców Śląskich 3 lok. 52
47-100 Strzelce Opolskie

Nic dodać nic ująć. W 100 procentach zgadzam się z poprzednimi opiniami. Super Lekarka.

dr n. med. Sławomir Tubek

Krakowska 36
47-100 Strzelce Opolskie

W Strzelcach Opolskich nie ma lepszego.Ciesze sie ze wrócił i wiem ze znów mi pomoże:) Polecam jak nikogo innego
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Piotr Sternicki

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Naprawde po długich podróżach po różnych lekarzach w Opolu , Zabrzu, którzy nie potrafili wyleczyć mi ucha , trafiłam do Pana doktora lek odrazu pomógł, i moge cieszyć się w koncu zdrowiem ! Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Joanna Chwiłowicz-Faryan

47-100 Strzelce Opolskie

Jestem pozytywnie zaskoczona. Pani doktor bardzo miła, uprzejma, delikatna i przede wszystkim kompetentna. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Aleksandra Kusińska

47-100 Strzelce Opolskie

Miła, uprzejma, ma czas dla pacjenta, wszystko powoli tłumaczy. Oby więcej takich lekarzy w szpitalu. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Ula

Brygida Mainka

Strzelce Opolskie

Wspaniala położna,godna polecenia,Rewelacyjnie pomaga przy porodzie, cierpliwa,Nastawiona na różne pozycje przy porodzie
Opinia dodana przez: kamilla

lek. med. Krzysztof Waszkiewicz

Gabinet ginekologiczny
Plac Stefana Żeromskiego 5/1
Strzelce Opolskie

Bardzo polecam Pana Doktora! Lekarz z powołania - sympatyczny, rzetelny, cierpliwy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Do prowadzenia ciąży, jak i podstawowej opieki nad pacjentką. Serdecznie polecam, nie zamieniłabym na żadnego innego. Atmosfera, gabinet i sprzęt diagnostyczny na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Iwona Karcz-Socha

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO-VITAE" s.c.
Hugo Kołłątaja 9
47-100 Strzelce Opolskie

super lekarz najlepszy u jakiego bylem szkoda ze jest takich lekarzy bardzo malo polecam wszystkim

lekarz Andrzej Chwiłowicz

Powstańców Śląskich
Strzelce Opolskie

Bardzo dobry lekarz ;)najlepszy u jakiego byłam :D Polecam tego lekarza :)
Opinia dodana przez: Snupik22

lekarz Ewa Leśków-Kuśnierkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CYPRIAN-MED" - CENTRUM NEUROPSYCHIATRII
os. Piastów Śląskich 20
47-100 Strzelce Opolskie

Najlepszy Lekarz!!! Dużo czasu poświęca pacjentowi jest lubiana przez dzieci!!

Anna Strugała

Strzelce Opolskie

Dzięki fachowej pomocy, serdeczności i cierpliwości urodziłam zdrowego silnego synusia. Bardzo dziękuję...

Anna Stryczek

Strzelce Opolskie

Pani Anna Stryczek, złota kobieta dzięki niej chwile które były dla mnie ciężkie, przerażające i trudne do przetrwania stały się cudownym przeżyciem które teraz wspominam z łezką w oczach. Swą pogodną osobą, spokojnym opanowanym głosem, życzliwością, poświęceniem czasu na tłumaczeniu i dobrymi radami w radzeniu się z bólem i strachem pomogła urodzić mi cudownego syna za co bardzo dziękujemy. serdecznie pozdrawiam :) ANŁSS

lekarz Beata Strzałkowska

Lekarz rodzinny

47-100 Strzelce Opolskie

Cudowna pani doktor! Pełna wiedzy, ciepła i empatii. Anioł w ludzkiej postaci!!! Serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Karla

lek. dent. Jolanta Bukowska

ulica Piastów Śląskich 20
47-100 Strzelce Opolskie

Zlote rece... Tyle moge powiedziec... Odwiedzilam sporo dentystow w strzelcach i powiem ze P. Dr. Bukowska jest najlepsza... Usuwanie zeba a raczej jego pozostalosci- kazdy korzen osobno poszlo szybko i zero bolu... Teraz juz tylko u niej bede leczyc zeby.
Opinia dodana przez: Kasia F.