wizyty domowe warszawa

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.

mgr Michał Dachowski

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
Praga, Warszawa

Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała. Już po jednej wizycie poczułam brak bólu i zdecydowaną ulgę.

Wolny termin: 25 Paź o 14:00. Sprawdź inny.
Wizyty domowe Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria
Wolny termin: 27 Paź o 08:00. Sprawdź inny.
Wizyty domowe Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe   (+4 więcej)

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Emilia

dr Ewa Miśko

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

Przemiła, cierpliwa w stosunku do przewrażliwionych rodziców, niesamowicie ciepła z doskonałym podejściem do dzieci, kompetentna. Zdecydowanie polecam.

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe   (+3 więcej)

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P

lekarz Konrad Tkaczewski

WIM, Hemodynamika, Kardiologia

Podchodzi kompleksowao do stanu zdrowia pacjęta. Zwraca uwagę na inne niepokojące objawy - spostrzegawczy. Spokojny, rozważny w decyzjach.

dr Sławomir Langner

Wizyty domowe   (+1 więcej)

POLECAM! Bardzo rozsądny lekarz. Opiekuje się moją mamą od wielu miesięcy. Wcześniej zmieniano mamie wielokrotnie leki i za każdym razem było coś nie tak. Dopiero doktor ustalił co się dzieje i dał dobre pigułki.

Opinia dodana przez: Basia

Grażyna Wronka

Praktyka Lekarzy Rodzinnych

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

mgr Walerian Smolana

Fizjoforma
Trakt Lubelski 403/4

Super rehabilitant! Ma cudowne podejście do pacjenta, jest kompetentny, uprzejmy i stawia na nogi jak nikt inny :) Cieszę się, że trafiłam na Pana Waleriana, u niego rehabilitacja przebiega spokojnie, jedna wizyta trwa tyle ile on uzna za konieczne (a nie tak jak u innych max. 60 min), a efekty pracy widać bardzo szybko. Nie pójdę już do innego terapeuty i każdemu polecam wizytę u Pana Walka :)

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Wiesława Nowakowska

CenterMed
ul.Krakowskie Przedmieście 24/26

Przemiła kobieta! Podchodzi po ludzku do pacjenta, udziela wszelskich wyjaśnień.
Polecam panią doktor!

Polecam panią doktor!