wizyty domowe warszawa

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Wizyty domowe   (+3 więcej)

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
Wola, Warszawa

Oby takich lekarzy było u nas więcej! Człowiek nerwów by nie szarpał i zdrówko miałby lepsze. Podczas każdej wizyty wszystko było jak należy. Nawet nastrój panował iście rodzinny w najlepszym znaczeniu tego słowa.

Cieplutko pozdrawiam
Zenon Celegrat

Opinia dodana przez: Zenon
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Wizyty domowe Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe   (+4 więcej)

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Emilia
Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.

mgr Michał Dachowski

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
Praga, Warszawa

Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała. Już po jednej wizycie poczułam brak bólu i zdecydowaną ulgę.

Wolny termin: 28 Sie o 14:00. Sprawdź inny.
Wizyty domowe Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria

dr Ewa Miśko

Wizyty domowe   (+1 więcej)

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44

Przemiła, cierpliwa w stosunku do przewrażliwionych rodziców, niesamowicie ciepła z doskonałym podejściem do dzieci, kompetentna. Zdecydowanie polecam.

mgr Jarosław Kowalski

Wizyty domowe   (+3 więcej)

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Szczerze polecam pana mgr Kowalskiego. Potrafi poradzić sobie z tak beznadziejnym przypadkiem jak ja, reumatoidalne zapalenie stawów od 30 lat, ruina!!! Dzięki panu Jarkowi chodzę, a do tego czerpię z jego zasobów optymizmu. Jeżeli chodzi o wiedzę fachową, pan Jarek wygrał bezapelacyjnie z warszawskim guru mojej siostry, naprawdę rewelacyjnym fizjoterapeutą, co cieszy mnie ogromnie. Miło znaleźć na sąsiedniej ulicy świetnego specjalistę o wielkim sercu i zaangażowaniu.

Opinia dodana przez: Hanna Urbańska

lekarz Konrad Tkaczewski

WIM, Hemodynamika, Kardiologia

Podchodzi kompleksowao do stanu zdrowia pacjęta. Zwraca uwagę na inne niepokojące objawy - spostrzegawczy. Spokojny, rozważny w decyzjach.

dr Sławomir Langner

Wizyty domowe   (+1 więcej)

POLECAM! Bardzo rozsądny lekarz. Opiekuje się moją mamą od wielu miesięcy. Wcześniej zmieniano mamie wielokrotnie leki i za każdym razem było coś nie tak. Dopiero doktor ustalił co się dzieje i dał dobre pigułki.

Opinia dodana przez: Basia

Grażyna Wronka

Praktyka Lekarzy Rodzinnych

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

mgr Walerian Smolana

Fizjoforma
Trakt Lubelski 403/4

Super rehabilitant! Ma cudowne podejście do pacjenta, jest kompetentny, uprzejmy i stawia na nogi jak nikt inny :) Cieszę się, że trafiłam na Pana Waleriana, u niego rehabilitacja przebiega spokojnie, jedna wizyta trwa tyle ile on uzna za konieczne (a nie tak jak u innych max. 60 min), a efekty pracy widać bardzo szybko. Nie pójdę już do innego terapeuty i każdemu polecam wizytę u Pana Walka :)

Opinia dodana przez: Ania