Lekarze Wodzisław Śląski

dr n. med. Andrzej Brenk

ul. Czyżowicka 63
44-300 Wodzisław Śląski

Hmm… od czego by tu zacząć… Mój przypadek jest ciężki, ale może nie aż tak beznadziejny jak mogłoby się wydawać. Koleżanka namawiała mnie na wizytę u dr Brenka jakieś 2 lata, ale nie chciałam iść i znowu opowiadać historii swojego życia i łudzić, że może akurat tym razem się uda. Po kolejnej prośbie mojej znajomej - powiedziałam pojadę dla świętego spokoju. Jeszcze nie ma happy endu, ale wiem, że będzie! ...
Opinia dodana przez: Iza

lek. med. Ryszard Pilarek

Neurochirurg

Gabinet Neurochirurgiczny
Leszka 10
Wodzisław Śląski

Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty lekarz. Wyjaśnił wszystko jak najprościej. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Polecam każdemu, kto się waha przy wyborze lekarza.
Opinia dodana przez: Edyta

dr Norbert Foltyński

Urolog

Gabinet Urologiczny Novum Med
ul. Gałczyńskiego 2
Wodzisław Śląski

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania. Miły dla pacjentów. Rzetelnie i drobiazgowo podchodzi do każdego przypadku. Mogę powiedzieć ,że uratował mi życie.

Iwona Krzyżak

Protetyk, Stomatolog

Średnia 4
Wodzisław Śląski

Do Pani drIwony Krzyżak chodzę od lat, wzbudza zaufanie jest super specjalistką.Polecam osobom które boją się stomatologa, ma świetne podejście do dzieci, moje dzieci (teraz to stare konie)uwielbiały do niech chodzić. Polecam w 100 a nawet w 300% warto

lekarz Bożena Sikora

Radiolog

44-300 Wodzisław Śląski

bardzo kompetentna lekarkalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

dr n. med. Grzegorz Nowakowski

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Byłam dziś u doktora , bardzo miły, sympatyczny lekarz , wszystko wytłumaczył.Ma podejście do pacjenta. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Patrycja Bladosz

lekarz Jakub Polok

44-300 Wodzisław Śląski

Mistrz w swoim fachu, wzbudza zaufanie, szanuje pacjentów i personel, znakomity operator! Jest lekarzem z powołania, zawsze ma czas, by wysłuchać pacjenta. Ogromna wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Paweł Loranc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

44-300 Wodzisław Śląski

Pan Paweł to godny polecenia specjalista - do którego nie trafiłam przypadkowo - a z polecenia innego lekarza (do którego mam pełne zaufanie ). Czułam się przez Pana Pawła ,, zaopiekowana „ a co istotne po zabiegu usunięcia żylaków - ZERO bólu . Serdecznie polecam !

lekarz Piotr Grabiec

ulica Hoża 12
44-373 Wodzisław Śląski

Witam! Doktor jest ordynatorem na oddziale interny w Wodzisławiu Śl.,gdzie leżała moja mama. Jest lekarzem z powołania. Swój zawód traktuje jako misję ,a nie tylko jako pracę. Nie ma problemu z otrzymaniem i wyjaśnieniem wątpliwości dotyczących stanu pacjenta. Oczekuje współpracy rodziny z lekarzem w zakresie zaleceń i przebiegu leczenia, aby pacjent był jak najlepiej zaopiekowany. Nie traktuje nikogo z góry. Jest uprzejmy i pełen empatii. To jest moja opinia dotycząca ...
Opinia dodana przez: Beata

Drzyzga Łukasz

44-300 Wodzisław Śląski

Pan dr Łukasz Drzyzga to wciąż młody ale i niezwykle wybitny specjalista chirurg. Jego ręce ratowały moje oko przed nieuchronnym atakiem jaskry. Operacja odbyła się bez komplikacji i w bezstresowej atmosferze, którą zapewnił. (A to niezwykle ważne gdy zabieg odbywa się tylko pod znieczuleniem miejscowym.) Pan doktor rzeczowo opisywał wszystkie procedury i uspokajał mnie podczas trwania operacji. To niesamowicie ciepły i sympatyczny czlowiek. Z jego umiejętnościami i podejściem do pacjenta ...
Opinia dodana przez: Danuta

Janina Surma

Logopeda

Dębowa 16
44-313 Wodzisław Śląski

Bardzo fachowa a zarazem zrozumiale wszystko wytłumaczy. Dla mnie to było ważne , że po pierwszej wizycie wiedziałam co będziemy robić z dzieckiem, gdzie się udać i co mnie czeka - a było nielekko. Efekty terapii były jak na moje oczekiwania - bardzo dobre. Chwalę panią Ninę każdemu bo jest naprawdę dobrym specjalistą. A opinia powstała przypadkowo - trafiłam tu szukając ortopedy.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Małgorzata Gliwa

NZOZ Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień AL-MED
Radlińska 16
44-300 Wodzisław Śląski

PEŁNA PROFESKA , naprawdę fachowiec godny polecenia jest świetna w tym co robi i oby było jak najwięcej takich FACHOWCÓW jak ona , a nie tylko takich którym zależy na kasie i leczeniu zdrowych zębów

lekarz Jacek Wacławski

44-300 Wodzisław Śląski

Człowiek o ogromnej i fachowej wiedzy, do tego wielkie serce! Dzięki Panu Doktorowi mój tata żyje i ma się świetnie. Po niespełna roku wrócił do swojej pasji i znowu żegluje po morzach.
Opinia dodana przez: Kinga Majchrowska

lek. dent. Mateusz Kufieta

Praktyka prywatna Mat-dent
ul. Kubsza 30
Wodzisław Śląski

Dziękuję z całego serca lekarzowi i jego zespołowi za świetne podejście do pacjenta. Pan Mateusz to znakomity specjalista z ogromną wiedzą. Ubytki usunięte szybko i bezboleśnie.Polecam!
Opinia dodana przez: Bernadeta Szewczyk

dr n. med. Aleksandra Czekajło

Internista, Nefrolog

44-300 Wodzisław Śląski

Cudowny lekarz,pełny profesjonalizm w stosunku do pacjenta jak i do stawianych diagnoz. jak ważna jest prawidłowa i trafna diagnoza doskonale o tym wiemy ,my pacjenci. Polecam Alina
Opinia dodana przez: alina

Weronika Lach-Witych

Pulmonolog

Wojewódzki Szpital Chorob Płuc
44-300 Wodzisław Śląski

Pani Weronika Jadwiga Lach-Witych Lek. Pulmonolog Pacjent jest najważniejszy To najlepsza Pani doktor jaką miałem okazję poznać i leczyć się wiele lat. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przede wszystkim wspaniałym podejściem do pacjenta . Ogromna kultura osobista i życzliwość, lekarz któremu dobro pacjenta leży na sercu. W przypadku wątpliwości, czy pytań - zawsze ma czas, aby szczegółowo wszystko wyjaśnić językiem przystępnym dla każdego. Wspaniała Pani doktor ,lekarz z powołania, którą ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Adrianna Berger-Kucza

Kardiolog

26 Marca 2
Wodzisław Śląski

Pani Doktor prowadziała mnie w ubiegłym roku w klinice. Konkretna i miła. Polecam.

lekarz Tomasz Wysokiński

Neurochirurg

44-300 Wodzisław Śląski

Miałam operacje 15.09 guza mózgu. Operował mnie dr Tomasz Wysokimi świetny lekarz specjalista. Dzięki niemu żyje i czuję się dobrze. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Wieńczysław Kuklewicz

Niepubliczny Zakład Diagnostyki Schorzeń Sutka i Osteoporozy "ABE" S.c.
ulica Leszka 10
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo uprzejmy, kulturalny. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszelkich kwestii medycznych. W pełni polecam!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Artur Murawski

44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo dobry lekarz. Potrafi wysłuchać i doradzić. Nie bagatelizuje objaw dziecka. Odpowiada na każde pytania rodzica. Jedyny lekarz w przychodni Medhouse, do którego mam zaufanie
Opinia dodana przez: Monika