Lekarze Wyrzysk

Tomasz Jakóbek

89-300 Wyrzysk

wzbudza zaufanie,tłumaczy chorobę i metodę leczenia,jest kompetentny,jest uprzejmy,spełnił moje oczekiwania,poleciłabym tego lekarza znajomemu

lekarz Krystyna Leśniak-Bilińska

89-300 Wyrzysk

OSOBIŚCIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.STWIERDZIŁA U MNIE POCZĄTKI JASKRY,WYSOKIE CIŚNIENIE W OKU,LECZĘ SIĘ OK.2 LAT I CIŚNIENIE JEST W NORMIE A CHOROBA SIĘ NIE POGŁĘBIA.DALEJ CO TRZY MIESIĄCE MAM WIZYTY KONTROLNE I JAK NA RAZIE JEST O.K.
Opinia dodana przez: bos553

lekarz Rafał Grabus

89-300 Wyrzysk

Świetny chirurg, profesjonalizm w każdym calu POLECAM 😀 Nic dodać nic ująć! Poraz kolejny jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Jacek Andruszkiewicz

89-300 Wyrzysk

Wyrażam słowa uznania dla dr Jacka Andruszkiewicz, który swoją wiedzą, empatią i zaangażowaniem przywraca nadzieję i wiarę w zawód lekarza. To lekarz, któremu można zaufać , jego kompetencje i doświadczenie a także chęć pomocy sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Nie cofa się przed wyzwaniem. Moja wdzięczność jest ogromna i jednocześnie niczym w porównaniu do tego co dla mnie zrobił. TO LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. Dziękuje.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Edyta Kruszyńska-Pilecka

Psychiatra

89-300 Wyrzysk

Godna polecenia specjalista w każdym calu bardzo miłą cierpliwa i wysłucha do końca co dolega zawsze uśmiechnięta lecze się już kilka lat jest to pierwsza Tak sympatyczna pani lekarz i fachowiec w każdym calu

lekarz Jarosław Jaroszek

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

89-300 Wyrzysk

Pan Doktor Jarosław Jaroszek to lekarz, który walczy o życie każdego pacjenta. Uratował mi tatę, gdzie inni lekarze liczyli dni , no może z wyjątkiem jednego lekarza, który dawał tacie miesiąc życia. Tata walczył z rakiem złośliwym odbytu i jelita grubego. Dzięki profesjonalnie wykonanym operacjom przez Pana Doktora, wiedzy i zaangażowaniu żył ponad 6 lat. Był całkowicie sprawny, chodził po sklepach i cieszył się życiem. Gdyby nie sprawy krążeniowe żył ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Krzysztof Berndt

Bydgoska 9 E
89-300 Wyrzysk

Nie mam powodu do negatywnych opinii. Zawsze trafne diagnozy. Nienaganne zachowanie. Kontakty cechują: otwartość, zrozumienie, empatia. Bardzo szczegółowe określenie przyczyn i sposoby leczenia. Zalecane skuteczne leki. Dzięki dużemu zaangażowaniu wykracza ponad przeciętność. Serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: długoletnia pacjentka

lekarz Edyta Olearczyk-Śron

89-300 Wyrzysk

Miła, sympatyczna, odpowiedzialna i pełna życzliwości lekarz. Doskonałe podejście do dzieci. Dokładna przy badaniu. O chorobie wytłumaczy wszystko i poprowadzi przez nią. Pomocna. Podtrzymuje na duchu. Polecam w 100%!
Opinia dodana przez: Kasia

Tomasz Jakóbek

Mut-Med
Wyrzysk

Opieka przy porodzie super lekarz polecam
Świetny lekarz, super podejście do pacjenta, uważnie słucha i cierpliwie tłumaczy, pomogła mi wiele razy, Pani doktor nauczyła mnie jak sobie radzić z chorobą. Polecam.

dr n. med. Mariusz Augustyniak

Lekarz rodzinny

89-300 Wyrzysk

Lekarz z powołania.Pomógł wyjść z bardzo ciężkiej choroby.Poświęca pacjentom całą,swoją uwagę.Bardzo uprzejmy i wzbudza zaufanie.

lekarz Michał Śron

89-300 Wyrzysk

Kompetentny, zwraca dużą uwagę na sugestie pacjenta , bez oporów kieruje na badania i do lekarzy specjalistów.

lekarz Michał Bielecki

89-300 Wyrzysk

Polecam! Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ludzkim, a nie przedmiotowym podejściem do pacjenta i jego problemu, decyduje o tak pozytywnej mojej opinii.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Róża Stachowiak

Choroby zakaźne, Pediatra

Wyrzysk

Leczę się u p. doktor od wielu lat. Nigdy nie zostawiła mnie bez pomocy, nawet kiedy przekroczyłem wiek po którym teoretycznie pediatra nie powinien się mną zajmować. Nadal zawsze mogę liczyć na jej wiedzę i potężne doświadczenie niezależnie od pory dnia i nocy. Swoje dzieci będę leczył tylko u niej.

dr n. med. Maciej Wawrzyniak

Lekarz rodzinny

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr med. Maciej Wawrzyniak
89-300 Wyrzysk

Lekarz niepoważny, po wysłuchaniu mojego dość długiego monologu stwierdził, że konieczna jest wizyta stacjonarna w dniu dzisiejszym, oczywiście, też bym chciała dostać się stacjonarnie do lekarza w dniu dzisiejszym, ale chyba nie w tej rzeczywistości :) Najbliższe wolne terminy na przyszły tydzień, a zwolnienie można wystawić tylko 3 dni wstecz. Nie polecam, przez takich „lekarzy” wiele ludzi nie udaje się po pomoc gdy tego potrzebuje….
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Mirosława Harczuk

89-300 Wyrzysk

14lutego rodzilam w Wałczu,poród rodzinny Pani doktor była przy mnie pilnowała kierowała jak oddychać.Bardzo dziękuję Pani Doktor.Powiem tylko tyle że ciąży mojej nie prowadziła,Serdecznie Polecam
Opinia dodana przez: Justyna Chabluk

lek. dent. Małgorzata Augustyniak