Zaburzenia Osobowości

Psycholog Warszawa mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

INZPIRO
Sienna 72

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Janina
Wolny termin: 24 Sty o 13:00. Sprawdź inny.
Psycholog Siemianowice Śląskie mgr Renata Pajda

mgr Renata Pajda

Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji KORE
ul. Jana Pawła II 1
Siemianowice Śląskie

Godzina, to trochę mało, ale mimo to jestem zadowolony. Polecam usługę u tego terapeuty- psychologa.

Opinia dodana przez: Dariusz Bor
Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Doktor jest osoba bardzo kompetentna. dzięki niemu poczułam się zaopiekowana całośiowo i w sposób ludzi. Polecam doktora.

Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Psycholog Bydgoszcz dr Maja Łoś

Gabinet psychologiczny PO-MOC
Ugory 2/9
Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Psycholog Pszczyna dr Dariusz Pysz-Waberski

dr Dariusz Pysz-Waberski

Psycholog, Seksuolog

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam

Wolny termin: 22 Sty o 08:00. Sprawdź inny.
Psycholog Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Opinia dodana przez: laven
Wolny termin: 22 Sty o 09:00. Sprawdź inny.

lek. med. Irena Nowak

Psychiatra, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1
Kraków

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Wolny termin: 22 Sty o 15:00. Sprawdź inny.

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wolny termin: 23 Sty o 08:00. Sprawdź inny.
Psycholog Olsztyn mgr Paweł Bodzon

mgr Paweł Bodzon

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Nadzieja"
Mickiewicza 10
Olsztyn