Lekarze Zelów

Polecam!!! Dobry i godny zaufania lekarz!!!

lekarz Elżbieta Bittner-Czapińska

Rehabilitant

Przychodnia
Żeromskiego 21
97-425 Zelów

Znakomita specjalistka i wspaniały człowiek, pełen życzliwości i empatii. Doświadczyłem, że dla Pani Doktor dobro pacjenta jest naprawdę na pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Jerzy Siwy

Żeromskiego 38A/18
97-425 Zelów

dr Jerzy Siwy nie żyje już 2 lata????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

lekarz Robert Wrona

Internista, Kardiolog

Północna 49
97-425 Zelów

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u p.doktora Roberta Wrony. Zostałam dokładnie przebadana, wnikliwie i bez pośpiechu. Doktor wszystko tłumaczy, wypyta się, a przy tym jest miły i życzliwy. Z czystym sumieniem stwierdzam że jest lekarzem godnym polecenia. Pozdrawiam p.doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta
bardzo dobry pediatra i lekarz.jestem bardzo zadowolona z leczenia moich dzieci.pani doktor zawsze usmiechniueta,z poczuciem humoru.

dr n. med. Tomasz Augustyniak

Gabinet prywatny
Zelów

Ja zdecydowanie ODRADZAM!!! Do gabinetu weszłam z 30-minutowym opóźnieniem (lekarz się spóźnił!) i na mnie próbował nadrobić stracony czas – w czasie całej wizyty miałam wrażenie, że pod nosem szepce: szybciej, szybciej . . . O spokojnym wysłuchaniu nie było mowy. Pobranie cytologii, baaaardzo pobieżne badanie . . . i szybciutko próbował wyciągać łapkę na pożegnanie. Rozumiem, że się spieszył (przez spóźnialstwo „obsunął” mu się harmonogram) – tylko co mnie ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jarosław Damas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
97-425 Zelów

Chodzę z dziećmi od kilku lat do doktora i nigdy nie doszło do żadnej pomyłki o których jest mowa w powyższych opiniach. Może trzeba też pomyśleć czy ja jako pacjent wywiązuje się z zaleceń.. Zawsze otwarty i dbający o pacjentów.
Opinia dodana przez: UK

lekarz Iwo Janusz

Dermatolog

"MEDYK" spółka cywilna
ulica Wolności 1C
97-425 Zelów

Lekarz bardzo przyjazny, wizyta przebiega w miłej atmosferze, nie ma obaw przed określeniem problemu, z którym przyszło się na wizytę. Pan Iwo dokładnie mnie zbadał, obejrzał zanim przepisał leki - nie każdy lekarz podejmuje się dokładnego zbadania pacjenta przed wypisaniem recepty. Co więcej, doktor dokładnie wyjaśnił przyczynę problemu, porozmawiał i wysłuchał. Podsumowując - lekarz podchodzi indywidualnie do pacjenta, chętnie rozmawia, tłumaczy. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Kieremkampt-Rosiak

pl. Dąbrowskiego 14
97-425 Zelów

Pani doktor nie nadaje sie do leczenia malych dzieci zero podejscia do malucha to nie jest dorosla osoba ktora sie nie rusza po tym jak potraktowała mojego siedmiomiesiecznego wnuczka szarpanie przezucanie ostrzegam wszystkie mamy przed wizytą u pani doktor nie narazajcie dzieci na taki stres niewiemy jak z umiejetnosciami pani doktor bo niepozwolilismy dokonczyc badania

lekarz Roman Rokicki

97-425 Zelów

Absolutnie unikać, jeżeli celem wizyty jest konsultacja medyczna. To lekarz, który mentalnie jest nadal w PRL-u z wiedzą medyczną zatrzymaną w momencie uzyskania dyplomu. To człowiek, który tylko "odwala robotę" by móc wreszcie pójść na kawę z pielęgniarkami. Jeżeli pacjent zauważa, że coś złego dzieje się w jego organizmie to idzie do lekarza pierwszego kontaktu. Pacjent liczy, że zostanie zdiagnozowany lub chociaż skierowany do lekarzy specjalistów w celu dalszej diagnozy, ...
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Czesław Ożarek

Złota 16
97-425 Zelów

Nie polecam tego lekarza. Nie przyjął mnie w nagłym przypadku gdzie miałam duży skok ciśnienia. Prosiłam o mówiłam że jestem po operacji do tego to ciśnienie wysokie sprawia że z trudem oddycham bez maski. Lekarz wyrzucił mnie z gabinetu. Napisałam skargę na którą miałam otrzymać odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Natomiast dziś w kopi karty leczenia przeczytałam opis lekarza. Same kłamstwa. Napisał że nie ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Anita Ożarek