lekarz Leopold Kostrzewa

1,7
1,7
2,4
1,4

lekarz nawiedzony szaman ! pierwsze jego słowa do pacjenta " ale ja na panu zarobie" , nie uprzejmy , nie słucha pacjenta , nie daje dojsc do słowa , wizyta droga , w koncowym efekcie zero pomocy !!! Ostrzgam !!!!!

Totalna niewiedza. Poważną chorobę kazał zmyć na przemian zimną i ciepłą wodą. Nie traćcie czasu!!! Myślę, że znachor przy tym " lekarzu" , to chodzący skarb.

Lekarz z dużym doświadczeniem, cierpliwy, dobrze diagnozuje. Jestem zadowolona ze sposobu prowadzenia leczenia.

chodziłem do niego dłuższy czas, na stan zapalny polecał przemywanie ciepłą i zimną wodą , nie zlecił żadnych badań, męczyłem się długi czas, wystrzegajcie się jak ognia, lepiej wydać pieniądze na dobrego lekarza

nieporozumienie, całkowicie odradzam, wizyta 4 minuty, 100 zł bardzo nieuprzejmy i nie pomógł, przepisał witaminy

Brak słów trzeba będzie wydać kolejne 100 zł na normalnego lekarza. Kto dał mu uprawnienia? Dlaczego mu ich nie zweryfikują?

Bylam u doktora Kostrzewy w przychodni zapomnialam ubezpieczenie chcialam podac nip poniewaz moje dziecko jest ubezpieczone na mojego chlopaka ktory prowadzi dzialalnosc gospodarcza nie zgodzil sie!Przyszlam z dzieckiem z odparzeniem zalecil mi czytac ksiazke a do tego nie dal nic sobie powiedziec,nic nie przepisal kazal moczyc pupke w jakims wywarze z galezi kasztana nie przepisal zadnej masci i kazal zaplacic 100zl.NAJGORSZY LEKARZ U JAKIEGO KIEDYKOLWIEG BYLAM ceni sie a juz moja babcia ma lepsze sposoby po ktorych odparzenie mojej corki zeszlo po 2 dniach!! ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!

zdecydowanie odradzam, na przewlekly stan zapalny pan zalecil przemywanie zimną wodą

Byłam na kilku prywatnych wizytach i wciąż zapisywane mam te same lekarstwa, lekarz nie szuka innych rozwiazań tylko na trądzik u 28 letniej kobiety zapisuje witamine B2, B6, E i Duac !