dr n. med. Lesław Bąk

Nefrolog, Internista

Wspaniały , wyjątkowy lekarz, wybitny specjalista, wszechstronny. Ma wyjątkowe podejście do pacjenta, poświęca mu dużo czasu i uwagi. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc i troskę.

Wybitny specjalista ,na bieżąco poszerzający horyzonty zawodowe,niestety jeden z niewielu prezentujących normalne ,ludzkie podejście do pacjenta i jego problemów.Jak najwięcej takich specjalistów to serial "Na dobre i na złe" stanie się rzeczywistością a nie polskim marzeniem . Robert Majewski Szczecin

Robert Majewski

Bez wywiadu określił wszystkie poboczne schorzenia, kompetentny i uprzejmy

Bez wywiadu określił wszystkie poboczne schorzenia, kompetentny i uprzejmy

Super lekarz pod kazdym wzgledem rzeczowy konkretny wyjatkowy poswieca bardzo duzo czasu pacjentowi i dokładnie rzeczowo wszystko tłumaczy Jego wiedza jest ogromna z róznych dziedzin medycyny.

Jestem bardzo zadowolona byl mily i kompetentny potrafil nawet bez zadnych problemow stwierdzic ze mialam wczesniej problemy ginekologiczne pomimo iz o tym nie wpomnialam

Choruję na nerki od 20 lat. Doktor Bąk prowadził mnie 9 lat po przeszczepie nerki. Jest najlepszym lekarzem z jakim miałam w życiu styczność.

Lekarz który w zasadzie udaje że leczy. Z teoretycznie błahą chorobą msiałem jechać aż do Konsultanta Krajowego w Warszawie, gdyż L. Bąk nawet USG porządnie zrobić nie umie.

jest w miare dobrym lekarzem

jest w miare dobrym lekarzem

Wciąż poszukujesz "Nefrolog Szczecin"?

Nzoz Przychodnia Lekarska ul.Strażacka
Antoniowska
42-282 Widzów
Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin