lekarz Leslaw Cisowski

Internista

Bardzo dobry lekarz - słucha pacjenta, bez problemu zleca konieczne badania, skutecznie leczy. Poza tym to bardzo sympatyczny i inteligentny człowiek. Polecam.

Wspaniały lekarz, przemiły człowiek - bardzo polecam!

Wspaniały lekarz, przemiły człowiek - bardzo polecam!

Dr.Cisowski jest wspanialym lekarzem poprzez swoja inteligencje ,serdecznosc ,wyrozumialosc wzbudza bardzo duze zaufanie ,jest to tak wazne dla nas dla pacjentow.Sama mysl ,ze wchodzac do gabinetu juz czujemy sie zdrowsi ,jesli przyjmuje nas lekarz ,ktory bardzo kompetentnie podchodzi do leczenia .Potrafi skupic sie i wysluchac nasze dolegliwosci ,jest bardzo milym lekarzem a to jest najwazniejsze.Prosze sobie wyobrazic ,jesli czujemy sie bardzo zle idac do lekarza ,kazdy z nas oczekuje od lekarza wsparcia i pomocy poprzez odpowiednie leczenie czy ewentualnie wykonaniu dodatkowych badan,porady czy wskazowek dr.Cisowski w tych sprawach jest bardzo kompetentny udzieli wszelkiej pomocy,jesli trzeba przebada.Bardzo pozytywnie oceniam lekarza i polecam zainteresowanym osobom .Ja jako pacjentka zycze z czlego serca dlugich,dlugich lat zycia i dalszych sukcesow w pracy zawodowej.Dziekuje .Z powazaniem Danuta M.

Wciąż poszukujesz "Internista Kamienna Góra"?

Śląska 46

ulica Cicha 6
58-400 Kamienna Góra
Leczenie Szpitalne "Sanatoria Dolnośląskie"
ulica Parkowa 3
58-351 Sokołowsko