lekarz Lesław Jagoda

Urolog

1,5

Miałem nieprzyjemność leczyć się u tego Pana przez rok czasu. Błędna diagnoza załatwiła mi stan przewlekły choroby. Ten Pan ma pieczątkę na której pisze, że jest lekarzem ale do leczenia ludzi to za mało. Jeżeli ktoś potrzebuje urologa to ten adres jest bardzo zły.

Uciekajcie od tego ignoranta. Przy zapaleniu prostaty stwierdził sumulację . Dziś mam raka prostaty i czekam na operację.

Człowiek który nie powinien nigdy leczyć. To , że nic nie umie to jedno ale do tego złośliwy. Zapisał specjalnie drogie leki bo musiał poczekać na mnie parę minut. Leczył mnie rok czasu nie zlecając żadnych badań. Efekt zerowy. Kompetentny lekarz przy pierwszej wizycie zlecił odpowiednie badanie które pozwoliło na prawidłowe leczenie. Unikać tego Pana jako lekarza. .

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Choruję od 2 lat na bóle pęcherza moczowego, lekarz starał sie mnie pozbyć, nie odpowiadał na zadawane pytania i wydawał sie mało wiarygodny, nie zainteresowany pacjentem i znudzony. Miałam wrażenie, że nie jest lekarzem!!!! Nie polecam, ten człowiek przez swoje podejście może jedynie zaszkodzić w leczeniu przewlekłej choroby, w której liczy sie czas.