dr n. med. Lesław Muńko

Urolog

2,4

Dr Leszek Munko jest doskonałym lekarzem. Patrzy się na pacjenta całościowo. Uratował moją nerkę, a i może moje życie. Konkretny i precyzyjny w komunikacji z pacjentem. Nie ukrywa ryzyk, nie bagatelizuje zagrożeń, jeżeli są (ale i nie straszy bez powodu). Kultura na najwyzszym poziomie.

Kultura na najwyzszym poziomie.

Ostatnie co można powiedzieć o tym lekarzu to to, że jest dobry. No chyba, że w prywatnej praktyce bardziej się stara, bo niestety w Gdyni na Armii Krajowej kompletnie nie. Przepisał ojcu leki w dużych dawkach, nie powiedział co mu dolega kompletnie. Tata poszedł gdzie indziej i się dowiedział, że ma drugie stadium prawdopodobnie nowotworu, dlatego takie duże dawki leków. Gdy sama u niego byłam, dużo gadał nic na temat, przepisał leki, zaordynował sposób brania, ale recepty dać zapomniał. Olewa pacjenta, może nikogo nie mieć w gabinecie, ale nie wezwie przez kolejne pół godziny następnego pacjenta. Totalnie olewatorski stosunek do chorego.

fatalny specialista ,sta nowczo odradzam .

fatalny specialista ,sta
nowczo odradzam .

Urolog, który kieruje do "kolegi" urologa za jedyne 100 zł.

Urolog, który kieruje do "kolegi" urologa za jedyne 100 zł.

polecam tego lekarza przyjmuje z usmiechem nie leci na kase ceny sa przystepne i nioe bajeruje umie sie przyznac ze nie potrafi sobie poradzic z problemem