lekarz Lesław Rudziński

2,5
2,1
2,2
2,2

Nikomu bym nie poleciła, spotykałam się już z różnymi lekarzami i jestem w stanie zrozumieć, że ktoś po prostu ma specyficzny charakter, ale ten Pan jest po prostu chamski. Przyszłam ze skierowaniem na usunięcie dolnych ósemek, przy czym Pan Doktor stwierdził, że górne też trzeba usunąć, a na moje pytanie dlaczego (zdziwiło mnie to, bo są zdrowe i nie ma z nimi problemu) usłyszałam tylko: 'nie dyskutować!'... Przede mną dwie osoby wyszły od niego z gabinetu z płaczem, rozumiem że taka specjalność i bez bólu się nie da obejść, ale myślę, że podejście Pana Doktora do pacjenta tylko potęguje nieprzyjemne doznania. Ja na pewno nie wrócę tam, tym bardziej po tym co tu przeczytałam jak wyglądają zabiegi u niego.

WSZYSTKIM OSOBĄ KTÓRE BYŁY PRZYJMOWANE PRZEZ DOKTORA RUDZIŃSKIEGO NALEŻY SIĘ ODSZKODOWANIE !!!! JEŚLI CHCESZ ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE PROSZĘ O KONTAKT NR TELEFONU - 730-307-246

JEŚLI CHCESZ ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE PROSZĘ O KONTAKT
NR TELEFONU - 730-307-246

Wczoraj byłem u lekarza Rudzińskiego. Mój problem polegał na tym, że zebrał mi się po prawej stronie policzka bardzo duży ropień, miałem źle wyleczona kanałowe szóstkę i dlatego powstała ta infekcja, istniało poważne zagrożenie życia, więc trzeba było działać szybko, ponieważ mój zaufany stomatolog nie mógł wykonać tego u siebie, ponieważ nie miał warunków, dlatego udałem się do najbliższej przychodzi, która mogła wykonać taki zabieg. (Cięcie zewnętrzne ropne, a potem usunięcie zęba) Zwierze u którego byłem (bo nie można nazwać go człowiekiem ) to psychopata i sadysta. Przez pierwsze pół ...

Przez pierwsze pół godziny nawet na mnie nie spojrzał, na każde moje pytanie odpowiadał chamsko (właściwie nie udzielając żadnej konkretnej odpowiedzi) Po czym stwierdził, że mimo tego, ze nie mogę otworzyć szczęki szeroko, na tyle by usunąć ząb, stwierdził, że mimo wszystko to zrobi. Licząc sobie za to 300 zł. Mimo tego, ze podwójne znieczulenie nie działało, nic sobie z tego nie robiąc najpierw pod kątem złamał mi zęba potem zaczął go kruszyć mimo ogromnego bólu i mojego krzyku, kazał mi się zamknąć, nie przerywając swojej "pracy". Następnie zabrał się do wyrywania zęba w równie bolesny i nieprofesjonalny sposób. Pod koniec nie przepisał mi żadnych leków ani nie powiedział, co dalej mam z tym robić. Po całym zabiegu kiedy byłem w szoku kazał mi wyjść na poczekalnie ponieważ stwierdził, że go rozpraszam. Kiedy wróciłem po łaskawie wypisane mi zwolnienie lekarskie, powiedział, że przez kolejny tydzień muszę przychodzić do niego na "leczenie" a następnym zabiegiem miało być cięcie zewnętrzne ropnia, gdy zapytałem czy wiąże się to z jakąś blizną, Ze spokojem i uśmiechem oznajmił, że będzie to blizna do końca życia około 12 cm. Oczywiście nie wykonałem już tego zabiegu. Po wyjściu z gabinetu i moim krzyku z 15 osób w kolejce zrobiło się 3 I SŁUSZNIE. Odchodząc odradziłem osobą w kolejce, żeby tam nie szły. I TAK RADZE KAŻDEMU. PROSZĘ WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE TU PISAŁY, ŻE WYRZĄDZIŁ IM KRZYWDĘ I TE KTÓRE NIE NAPISAŁY O KONTAKT TELEFONICZNY 730-307-246
Każda osoba która u niego była ma prawo żądać odszkodowania. !!!!

Lekarz Buc jakich mało. Nic nie wytłumaczy a byłem prywatnie jego słowa to jedynie ,,Nie jestem Bogiem i co ja mam Ci pokazywać jak i tak się nie nauczysz''. Stwierdził złamaną żuchwę. Nie Polecam a raczej ODRADZAM!!!

Dr Rudziński usuwał mi ósemkę. W czasie zabiegu nie odezwał się do mnie ani słowem, nie potrafił nawet odpowiedzieć "do widzenia". Nie poinformował mnie, jak mam postępować po zabiegu, kiedy mam stawić się na kontrolę, nie dostałam też antybiotyku. Nie działało znieczulenie, czym w ogóle się nie przejął. Mój krzyk i łzy na nic się zdały. Szwy zostały źle założone i nie spełniły swojej roli - po 5 dniach inny dentysta je usunął, ponieważ wisiały na brzegu rany. Lekarz był zdziwiony, dlaczego chirurg pozostawił tak długie nitki, które raniły mi policzki i dziąsła.
Od zabiegu mijają dwa tygodnie, a ja cierpię na zapalenie zębodołu, które równa się z ogromnym bólem. Nigdy jeszcze nie spotkałam tak chamskiego i aroganckiego lekarza. Wszystkim stanowczo odradzam!

Dr Rudzińskiemu z Andersena proponuje trochę pokory i nie patrzenia tylko przez pryzmat pieniędzy, przyszłam do dr na konsultacje na NFZ a dr wytknął mi że przyszłam do niego za darmo, otóż jest Pan wielkim w błędzie pracuję , i jak każdemu utrącane są składki i to nie małe uważam ze takie zachowanie w ogóle było nie na miejscu. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia na początku, każe na 2 m odsunąć się od siebie i nie pozwala nic na początku powiedzieć. Dziwny sposób przyjmowania klienta, z "lekka"dał odczuć niechęć tylko dlatego że byłam na NFZ.

Niestety nie mam miłych wspomnień ze spotkania z Panem Doktorem. Może i wiedzę jakąś tam ma, natomiast podejścia do pacjenta w ogóle. Powiedziałam, że znieczulenie jeszcze nie zaczęło działać, ale się tym nie przejął. Wyrywanie ósemki bolało potwornie!!! Ale krzykami też się nie przejął... Nie polecam wizyty u tego pana!!!

Również podpisuję siępod negatywnymi opiniami. Miałam usuwaną dolną ósemkę u tego chirurga na NFZ tydzień temu i do tej pory nie mogę dojść do siebie... Zabieg bolał strasznie.. Przeżyłam horror, do tego gość jest poprostu bezczelny..zero kultury. Nie dał żadnych zaleceń, ani antybiotyku.. A teraz mam ostry stan zapalny i umieram z bólu.. Prywatnie pewnie jest inny ale jak można tak traktować ludzi!!!! Z dala od tego sadysty!!!!

Witam! U doktora Rudzińskiego wyrywałam 2 ósemki, bardzo się bałam, ponieważ obie były do połowy w dziąśle. Lekarz był bardzo miły, a muszę dodać,że ósemki wyrywałam na NFZ na ulicy Kilińskiego. Doktor bardzo sprawnie usunął oba zęby, bez żadnych komplikacji. Uważam, że jest to z całą pewnością lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz, fachowo podchodzi do sprawy. Usunął mi już 3 ósemki. Zdecydowanie poleciłabym go znajomym.