lekarz Lesław Rudziński

2,5
2,1
2,2
2,2

Odradzam. Usuwałem ósemke w przychodni przy ul. Kilińskiego. KOSZMAR!!! Lekarz nie zalecił zrobienia rtg, chciał przystąpić do zabiegu bez zdjęcia! Sam musiałem się o to upomnieć. Nie przeprowadził podstawowego wywiadu czy biore jakieś leki. I oczywiście nic nie tłumaczył i najlepiej żebym o nic nie pytał. Ale to jeszcze nic.. Po wyrwaniu zęba wróciłem do domu i krwawiłem przez 3 godziny, wróciłem do przychodni lekarz stwierdził że trzeba jednak szyć. Wróciłem do domu i znowu krwotok się pojawił, tym razem jeszcze bardziej intensywny. Późnym wieczorem udałem się do szpitala. Dentysta ...

Po wyrwaniu zęba wróciłem do domu i krwawiłem przez 3 godziny, wróciłem do przychodni lekarz stwierdził że trzeba jednak szyć. Wróciłem do domu i znowu krwotok się pojawił, tym razem jeszcze bardziej intensywny. Późnym wieczorem udałem się do szpitala. Dentysta dyżurny od razu zapytał czy usuwałem zęba w przychodni przy ul. Kilińskiego :) Coś to musi oznaczać. Podobno na nocnych dyżurach zgłaszają się do szpitala głównie pacjenci z przychodni z Kilińskiego po usunięciu zębów.

Wracając do mojego przypadku okazało się, że mam uszkodzoną żyłę lub tętnicę. Zrobił porządny opatrunek i przepisał leki i pomogło.

Podsumowując lekarzowi nie zależy na pacjencie podczas wizyty z ubezpieczenia NFZ. Wykonuje zabieg niedbale, byle szybko chcąc pozbyć się problemu.

Wspaniałe podejście do dziecka (problem z wędzidełkiem). POLECAM

Wspaniałe podejście do dziecka (problem z wędzidełkiem). POLECAM

Doktor Rudziński usuwał mi już 2 ósemki i nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie wiem jak wyglądały wizyty tych, którzy tak narzekają, ale w moim przypadku wszystko było w porządku. No i nie trzeba czekać na wizytę po kilka miesięcy! A uprzejmość? Myślę, że ważniejsza jest kompetencja. Choć i tutaj nie mogę mieć zastrzeżeń, mieliśmy normalny kontakt, a że jest chyba małomówny, to po prostu jego charakter!

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że moja opinia się na coś przyda. Byłem u Dr. Rudzińskiego 04.08.2011r. na rwaniu zęba (a dokładnie tego co z niego zostało). Zdecydowałem się na znieczulenie ogólne ponieważ strasznie się bałem dłutowania, pękania kości i całego zabiegu. Zostałem mile przyjęty, przeprowadzono ze mną ankietę, po czym przystąpiono do zabiegu. Nawet nie zdążyłem się zastanowić, a było już po wszystkim. Po zabiegu Dr. Rudziński dał mi czas na "dojście do siebie" (bez żadnego pośpiechu) i udzielił wskazówek co do dalszego postępowania. Naprawdę z czystym sumieniem polecam tego lekarza. A przyznam, że czytałem wcześniejsze opinie o tym lekarzu, i z mojego doświadczenia nie mogę się z nimi zgodzić. Pozdrawiam wszystkich.

Nieporozumienie!!Lekarz bezczelny, nieuprzejmy w dodatku buc jakich mało !!!!nie tłumaczy na czym polega zabieg,jak bedzie przebiegał,i jak bedzie wygladało leczenie!! Naprawde nie polecam!!!

Nie miałam przyjemności leczyć sie u tego pana ale z kilku rozmow jakie z nim odbyłam to zdecydowanie nie polecialaby go jako dobrego chirurga poniewaz nie wyobrazam sobie isc do lekarza ktory jest tak arogancki i niemiły. Od tego typu specjalisty wymaga sie chociaż odrobiny uprzejmości i zainteresowania pocjentem a ten pan niestety tymi dwoma cechami nie dysponuje. Zdecydowanie odradzam mysli że jest lepszym człowiekiem nież reszta świata !!!!!!!!

Usuwałam u niego w gabinecie wszystkie moje 4 ósemki(oczywiście nie za jedną wizytą) i nie było żadnych komplikacji. Szybko i sprawnie. Nikomu innemu nie dałabym tego zrobić. Świetny fachowiec. Bardzo polecam.

Wycinał mi torbiele, mimo znieczulenia miejscowego przeszłam mały horror, mega ból, ale mineły juz 3 lata i nic nie odrosło więc wiem że zrobił to dobrze;-) Polecam

Mnie też ten pan ostatnio wyrywał ósemkę i wbrew przewidywaniom znajomych, którzy wcześniej przeżyli ten zabieg, przeżyłam miłe zaskoczenie. Pomimo komplikacji w trakcie samego rwania, dziąsło nie bolało, nie było żadnego opuchnięcia, pierwszy posiłek zjadłam trzy godziny po zabiegu. A pan doktor wyznaczył mi termin kontroli, i kolejnej kontroli pomimo, że naprawdę nic się nie działo. Naprawdę profesjonalista :-)

Mnie również ten sadysta usuwał ósemkę. To co mam w buzi nie da sie opisać.Trzeci dzień po zabiegu a ja nie wychodzę z bólu z łóżka Miałam już wcześniej usuwane 8 ale takiego horroru nie przeżyłam. Jest bezczelny, wręcz chamowaty. Na każde moje pytanie odpowiadał: jeszcze czego pani oczekuje i sie śmiał. Z tak bezdusznym lekarzem jeszcze sie nigdy nie spotkałam. Nawet pod koniec zabiegu nie powiedział że już koniec tylko odszedł od stołu a ja nie wiedziałam co mam zrobić.Ten Pan z kulturą nie ma nic wspólnego. Odradzam każdemu a szczególnie osobą wrażliwym i dzieciom bo tego nie przeżyją