lekarz Lesław Strzałkowski

Lecze sie u tego lekarza już od ponad 10 lat, zaczęłam chodzić do niego jeszcze jak przyjmował w państwowej przychodzni. Nigdy nie zamieniłabym go na innego lekarza. Prowadził moje dwie ciąże, w tym druga zagrożoną. Będąc na wczasach za granicą na początku drugiej ciąży (wtedy zaczęły sie moje problemy) zawsze mogłam do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i w miarę możliwości służył poradą. Miałam jeden zabieg usunięcia martwego płodu u niego w szpitalu, zajął się mną bardzo troskliwie, mimo zapracowanego dyżuru przychodził do mnie w nocy i pocieszał,bardzo przejął sie moim nieszczęściem niestety zabiegu nie wykonał, ale go rozumiem porostu nie potrafił. Chodzą do niego moje znajome i rodzina i każda sobie bardzo chwali jego profesjonalizm i podejście do pacjentki.

Polecam, udałam się na wizytę po przecztaniu opini z tej strony, sprawdziłam i lekarz na prawdę godny polecenia. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko tłumaczył, wszystko sprawdził dokładnie.

Najdoskonalszy! pan doktor to przede wszystkim doskonały specjalista a dodatkowo uprzejmy, subtelny, rozważny i dostępny dla pacjentki w trudnej chwili. od 8 lat jestem pacjentką pana doktora, przeprowadził zagrożoną ciążę a gdy pewnego dnia mój stan się pogorszył przyjechał do gabinetu w niedzielę wieczorem by mnie przyjąć. A najdziwniejsze jest to, że po kilku miesiącach mojej nieobecności w gabinecie dzwonię do pana doktora a on pamięta kim jestem i co mi dolega a dodam, że pacjentek ma od groma:) DOSKONAŁY SPECJALISTA !

Lekarz fantastyczny, ciepły, otwarty, wyjaśnia wszystko cierpliwie, obecnie jestem w 2 ciąży i 2 raz jestem jego pacjentką, mąz też stwierdził że ten albo żaden bo sam jest zadowolony z jego opieki nade mną. Jeśli nie można się do niego dodzwonić sam oddzwania nawet jak jest już późno, przyjmie jak się dzwoni że ma się problem bardzo szybko, jest też przede wszystkim człowiekem. Poleciłam go kilku koleżankom i one również sa bardzo z niego zadowolone.

Lekarz godny polecenia !!!!!dziękuje Panu za leczenie, opiekę, za to że był Pan przy mnie w szpitalu. Dzięki Panu wracam do zdrowia, dziękuję

Bardzo dobry lekarz - odpowiada rzeczowo na każde zadane pytanie. Wizyta trwa tyle ile jest to konieczne - bez pośpiechu i wyścigu na czas. Przede wszystkim wyprowadził mnie z wcześniej nie wyleczonych przez innego lekarza dolegliwości.

Cóż mogę więcej dodać jest wspaniałym lekarzem! I każdego traktuje tak samo czy w gabinecie czy w szpitalu nie ma znaczenia.Panie doktorze dziękuję Panu że Pan jest i zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie.Pozdrawiam

Chodzę do doktora Strzałkowskiego już bardzo długo i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.

Dr Strzalkowski jest poprostu super !!!!! Wczesniej jakos trafialam niestety na nieodpowiednich lekarzy, ale tego POLECAM z czystym sumieniem!!!!!!! Odpowiednie ludzkie podejscie do pacjentki, poswieenie jej tyle czasu ile potrzeba i odpowiednia opieka!!!! Na wizyte trzeba czekac ok miesiac , ale to chyba tez o czyms swiadczy. Naprawde warto !!!

DR Strzałkowski jest fantastycznym specjalistą, prowadzi moją ciążę w sposób bardzo kompetentny, bez najmniejszych zarzutów. Wykazuje się dużym zrozumieniem i cierpliwością. Życzliwy człowiek i doskonały lekarz. Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gliwice"?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13
44-194 Knurów
SZPITAL W KNUROWIE z poradnią K
ul. Niepodległości 8, Knurów
44-100 Knurów
Przychodnia "Toszecka"