lekarz Lesław Strzałkowski

Dr Strzalkowski jest poprostu super !!!!! Wczesniej jakos trafialam niestety na nieodpowiednich lekarzy, ale tego POLECAM z czystym sumieniem!!!!!!! Odpowiednie ludzkie podejscie do pacjentki, poswieenie jej tyle czasu ile potrzeba i odpowiednia opieka!!!! Na wizyte trzeba czekac ok miesiac , ale to chyba tez o czyms swiadczy. Naprawde warto !!!

Doktor jest miły i sympatyczny, poświęca czas pacjentce, jednak mną nie zajął się w odpowiedni sposób. Po długim i nieskutecznym leczeniu czym popadnie, nawet nie dostałam skierowania na badania do laboratorium.

coz mogę napisac - polecam... atmosfera w gabinecie jest taka "ludzka" p doktor uwaznie slucha rozwiewa wszelkie watpliwosci wzbudza zaufanie jest profesjonalista..

Lekarz fantastyczny, ciepły, otwarty, wyjaśnia wszystko cierpliwie, obecnie jestem w 2 ciąży i 2 raz jestem jego pacjentką, mąz też stwierdził że ten albo żaden bo sam jest zadowolony z jego opieki nade mną. Jeśli nie można się do niego dodzwonić sam oddzwania nawet jak jest już późno, przyjmie jak się dzwoni że ma się problem bardzo szybko, jest też przede wszystkim człowiekem. Poleciłam go kilku koleżankom i one również sa bardzo z niego zadowolone.

dziewczyny mam pytanie z jakim wyprzedzeniem trzeba do niego zadzwonic zeby sie umowic na wizyte czy wystarczy np 2 tyg wczesniej

Polecam, lepszego lekarza nie ma. Pomaga w naprawdę trudnych sprawach, wszelkie badania są wykonywane. My akurat staramy się o Dziecko, a Pan Doktor na prawdę Nas wspiera.

Najlepszy lekarz na Śląsku :) nie zamienie go na żadnego innego! :)

Najlepszy lekarz na Śląsku :) nie zamienie go na żadnego innego! :)

Dr Strzałkowski jest super lekarzem , a przedewszystkim człowiekiem .W gabinecie czuję się jak u dobrego znajomego, z którym można o wszystkim porozmawiać , a nie tak jak u innych ( panów świata ) . Bardzo Pana doktora polecam ja nie zamienię go na żadnego innego.

Ten lekarz to prwadziwy skarb. Idą do niego na wizytę wiedziałam, że spotkam tam nie tylko lekarza, ale przede wszystkim człowieka. Prowadził dwie moje ciąże i okazał mi wiele cierpliwości i serca. Wzbudza zaufanie, zawsze cieprpliwie odpowiada na każde pytanie, a wchdząc do gabinetu nie odczuwa się pośpiechu i popędzania, a wręcz przeciwnie, jakby się było jedyną pacjentką. Lekarz godny polecenia.

Polecam z pełną odpowiedzialnością. To naprawdę fantastyczny specjalista. Nie tyko troskliwy ale przede wszystkim profesjonalista.

Polecam z pełną odpowiedzialnością.
To naprawdę fantastyczny specjalista.
Nie tyko troskliwy ale przede wszystkim profesjonalista.