lekarz Lesław Strzałkowski

dzięki dr Strzałkowskiemu czułam niespotykany komfort psychiczny, wszystko było jasne i zrozumiałe zarówno na wizytach w gabinecie jak również w czasie pobytu w szitalu; wyjątkowy lekarz ...

Trafiłam na ginekologa który jest również człowiekiem :o)

Trafiłam na ginekologa który jest również człowiekiem :o)

Jest osobą bardzo kompetentną uprzejmą, zawsze ma czas dla pacjętki nie patrzy na zegraek. Polecam serdecznie

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z ogromnym zainteresowaniem i cierpliwością. Dla każdego ma czas i zrozumienie. Niezwykle fachowy. Przy każdej wizycie bada piersi o czym wielu lekarzy niestety zapomina. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. Dzięki niemu przeżyłam zatrucie ciążowe i mam zdrowe dziecko.

Dr Strzałkowski jest fachowym i miłym lekarzem. Dzisiejsza, pierwsza wizyta w jego gabinecie była profesjonalna i na dużym poziomie. Dużo zadaje pytań, udziela wskazówek. Uśmiechnięty, wzbudza zaufanie.

Bardzo dobry specjalista a przy tym przesympatyczny człowiek!!!!

Bardzo dobry specjalista a przy tym przesympatyczny człowiek!!!!

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Troszczy się o kobietę w czasie ciąży bardziej niż niejeden mąż. Mam - również dzięki niemu - śliczną córeczkę. I aż chce się mieć kolejne :-) Dba należycie nie tylko o kobiety w ciąży oczywiście! Polecam w 100%