prof. dr hab. Leszek Bablok

Androlog, Ginekolog

"Emerytowany Kierownik I Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Towarzystw Naukowych zajmujących się zagadnieniami niepłodności ...

Członek Towarzystw Naukowych zajmujących się zagadnieniami niepłodności – Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, Polskie Towarzystwo Andrologiczne, Towarzystwo Biologii Rozrodu, International Society for the study of Aging Male.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności męskiej oraz diagnozą i terapią zaburzeń hormonalnych jąder."

Polecam, z pewnością lekarz od zadań specjalnych dodatkowo bardzo sumienny i obowiązkowy. Wizyta odbyła się o czasie.

Czekając pierwszy raz na wizytę pomyślałem jak większość "gbur"... jednak lekarz podczas wizyty był rzeczowy, skierował mnie na USG jąder. Wcześniejsi lekarze nie dali mi skierowania pomimo mojej prośby, a przecież to podstawowe badanie w tego typu schorzeniach.

Profesor Doktor Leszek Bablok to fachowiec najwyższą rangą w kraju.Jego kompetencja i wiedza nie maja równych sobie.Bardzo polecam tego Doktora parom które starają sie o potomstwo1

polecam tego lekarza,jest jaki jest,ma podejscie,umie leczyc

polecam tego lekarza,jest jaki jest,ma podejscie,umie leczyc