lek. dent. Leszek Baranowski

Gabinet super! Kompetencja personelu wyśmienita a ceny przyzwoite. Gorąco polecam wizyty u dr Leszka Baranowskiego

Potwierdzam - dr Baranowski to kompetentny i uczciwy lekarz. Ja i moja rodzina leczymy się u niego od lat. Wcześniej chodziłam w inne miejsca i przyznam że nie byłam aż tak zadowolona. Ponadto mój syn(które panicznie bał się stomatologa) bez większego strachu chodzi na wizyty do jego żony. Mnie to przekonuje, tym bardziej że ceny nie są wygórowane.

dr Baranowski jakiś czas temu robił mi korony na przodzie. Wizualnie wyszły w porządku, natomiast nie zachodzą dokładnie pod dziąsła, a jedna z nich jest za ciasna, nie obejmuje całego zęba od strony podniebienia i jest problem. Ból, zapach i w efekcie trzeba zerwać te korony i robić od nowa. Teraz pytanie kto powinien za to zapłacić, skoro korony wykonane są wadliwie. Następna sprawa to ząb leczony kanałowo. Doktor nie znieczulił mnie należycie, ból był nie do zniesienia, łzy ciekły mi po policzkach a on krzyczał, ze płaczę. Do dziś ...

Następna sprawa to ząb leczony kanałowo. Doktor nie znieczulił mnie należycie, ból był nie do zniesienia, łzy ciekły mi po policzkach a on krzyczał, ze płaczę. Do dziś ten ząb mnie boli, choć nie powinien. Mam żal do tego Pana i więcej tam nie pójdę.

Ja też jestem bardzo zadowolona z usług Pana Doktora, dobrze leczy zęby, nie naciąga na zbędne koszty, miałam wyrywane ósemki u Doktora i wszystkie bez problemu się goiły zero bólu i opuchlizny.

Pan Leszek swoją pracę wykonuje sumiennie i bardzo dobrze. Pozdrawiam gabinet na Sochaczewskiej

Lepszego stomatologa nie znajdziecie w całym powiecie. Polecam

Lepszego stomatologa nie znajdziecie w całym powiecie. Polecam