dr n. med. Leszek Bartoszak

Dermatolog, Wenerolog

Zainteresowania zawodowe: medycyna anti-aging, laseroterapia, trądzik, choroby autoimmunizacyjne skóry, choroby alergiczne skóry.

Zgłosiłam się do pana doktora po wcześniejszym leczeniu u innej lekarki, która podczas każdej wizyty zapisywała inne leki bez efektu i nie postawiła diagnozy. Pan doktor nie tylko przepisał mi leczenie, które pomogło, ale postawił też precyzyjną diagnozę i dokładnie wytłumaczył na czym moja choroba polega. Serdecznie polecam tego lekarza.

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Poświęcił wystarczająco czasu, ma wiedzę, zapisał dobre leki, które pomogły. Polecam!

Lekarz godny polecenia, wykwalifikowany i bardzo miły w przeciwieństwie do innych lekarzy, którzy olewają pacjenta i są niemili i niekompetentni.

Ten lekarz to porażka. Całkowicie odradzam. Do pacjentów odnosi się prostacko i niekompetentnie. Szkoda czasu lepiej poszukać prawdziwego fachowca. Będę omijał tego pana szerokim łukiem i innym też to radzę.

Ten lekarz to porażka.
Całkowicie odradzam.
Do pacjentów odnosi się prostacko i niekompetentnie.
Szkoda czasu lepiej poszukać prawdziwego fachowca.
Będę omijał tego pana szerokim łukiem i innym też to radzę.