dr Leszek Boczkowski

Lekarz godny polecenia :) Dzięki niemu udało mi się zajść w ciążę..Ponieważ zalecił mi zrobienie zabiegu, drożność jajowodów, i udało się. Super lekarz, super robi usg i tłumaczy wszystko :)

Świetny lekarz!!! Uprzejmy, uśmiechnięty, a co najważniejsze świetny specjalista!!! Z całego serca polecam!

polecam tego lekarza w 100%DZIĘKI niemu mam ochotę żyć i być szczęśliwą mamą.

polecam tego lekarza w 100%DZIĘKI niemu mam ochotę żyć i być szczęśliwą mamą.

Jak najbardziej polecam, zwłaszcza do prowadzenia ciąży. Wspaniale wykonuje badania usg i omawia wszystko szczegółowo. Przy tym jest także uprzejmy.

Lekarz godny zaufania:) bardzo uprzejmy, poświęca naprawdę duuużo czasu. Dzięki niemu po kilku latach prób zaszłam w ciążę. Jako jedyny lekarz zlecił mi badania hormonalne. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Z czystym sercem polecam tego lekarza. Poswieca tyle czasu ile trzeba, nie pogania pecjentki, choć na korytarzu kolejka ;) Wyczerpująco wyjaśnia wszystkie najasności. można do niego dzwonić z każdym problemem

Bardzo miły i przyjemny lekarz. W gabinecie sprzęt dobrej jakości. Duże kompetencje, raczej trafne diagnozy - w przypadku ciąży. W innych chorob układu rozrodczego: brak badań specjalistycznych, mało wiedzy przekazywane pacjentce co dalej i jak leczyć, leczenie i efekty kiepskie

Bardzo miły i przyjemny lekarz.
W gabinecie sprzęt dobrej jakości.
Duże kompetencje, raczej trafne diagnozy - w przypadku ciąży.