Leszek Borowiecki

Chirurg ogólny

3,4
3,5
3,5

Bardzo dobry specjalista chirurg. Operacja udana w 100% lekarz bardzo miły i konkretny. Tłumaczy wszystko co się chce wiedziec na temat leczenia. Po operacji poświęca pacjentowi czas. Cierpliwy. Polecam gorąco.

Bardzo dobry fachowiec.Operował mnie i uratował życie. Jego ręce na stole operacyjnym czynią cuda a blizny po operacji są malutkie.Jest bardzo dokładny i cierpliwy.Może tylko mało mówny ale czy to jest istotne na sali operacyjnej? Polecam go innym.

kompetentny i dobry lekarz, jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia

kompetentny i dobry lekarz, jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia

Pan dr.Borowiecki jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale rowniez wspanialym czlowiekiem potrafi wysluchac i zrozumiec pacjenta moglabym o nim napisac ksiazke dlatego napisze krotko takich lekarzy jak on powinno byc duzo ale niestety niema ich przesympatyczny przemily .... a w swojej dziedzinie najlepszy dlatego jezeli ktos szuka dobrego chirurga polecam Pana doktora

Wszystko super. Rzadko zdarzają się profesjonaliści z super podejściem do pacjenta. Ogólnie ekstra i naprawdę polecam pana Borowieckiego jako chirurga.

absolutny brak kultury , niezwykła pewność siebie nie poparta żadną wiedzą , brak zainteresowania , totalna pomyłka

nie wiadomo czy to lekarz rodzinny czy chirurg ogólnie słabo

nie wiadomo czy to lekarz rodzinny czy chirurg ogólnie słabo