Leszek Borowiecki

Lekarz od wielu lat prowadził mnie i moją rodzinę lecząc ciężkie choroby.Uratował mi życie operował w stanie krytycznym rozlany wyrostek i zapalenie otrzewnej oraz zakażeniem organizmu i 40 stopniową gorączką w 1989 roku!!! Przeżyłam cudem operację tylko on rozpoznał trafną diagnozę, badało mnie wczesniej 7 lekarzy w różnych szpitalach i nie potrafili zdiagnozować.Nie mogę czytać negatywnych opinii typu niemily..itd...okropne chyba sam ktoś nie potrafił się w porządku i kulturalnie zachować do Pana Doktora.Wiedza na wysokim poziomie bo nawet prowadzil mnie i leczył w w ósmym miesiącu ciąży z podwyższonymi didimerami i zakrzepem w nodze zostawiając na oddziele chirurgicznym aby kontynuować leczenie mimo iż inni lekarze przepisali tylko leki i odesłali wcześniej do domu.

Bardzo dobry specjalista chirurg. Operacja udana w 100% lekarz bardzo miły i konkretny. Tłumaczy wszystko co się chce wiedziec na temat leczenia. Po operacji poświęca pacjentowi czas. Cierpliwy. Polecam gorąco.

Bardzo dobry fachowiec.Operował mnie i uratował życie. Jego ręce na stole operacyjnym czynią cuda a blizny po operacji są malutkie.Jest bardzo dokładny i cierpliwy.Może tylko mało mówny ale czy to jest istotne na sali operacyjnej? Polecam go innym.

kompetentny i dobry lekarz, jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia

kompetentny i dobry lekarz, jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia

nie wiadomo czy to lekarz rodzinny czy chirurg ogólnie słabo

nie wiadomo czy to lekarz rodzinny czy chirurg ogólnie słabo

absolutny brak kultury , niezwykła pewność siebie nie poparta żadną wiedzą , brak zainteresowania , totalna pomyłka

Gooorąco..nie polecam...wydawał się miły...a było jak zwykle. Jola

Gooorąco..nie polecam...wydawał się miły...a było jak zwykle. Jola

Wszystko super. Rzadko zdarzają się profesjonaliści z super podejściem do pacjenta. Ogólnie ekstra i naprawdę polecam pana Borowieckiego jako chirurga.

Pan dr.Borowiecki jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale rowniez wspanialym czlowiekiem potrafi wysluchac i zrozumiec pacjenta moglabym o nim napisac ksiazke dlatego napisze krotko takich lekarzy jak on powinno byc duzo ale niestety niema ich przesympatyczny przemily .... a w swojej dziedzinie najlepszy dlatego jezeli ktos szuka dobrego chirurga polecam Pana doktora