lekarz Leszek Buczek

1,5

Jestem zniesmaczona po wizycie u tego lekarza."Wizyta" trwała może 5 minut, lekarz niezbyt zainteresowany pacjentem, szybko, nie pytać o nic i do widzenia. O moich wynikach badań nie dowiedziałam się niczego i Pan doktor zapytał mnie, czy chcę iść na operację. Ja mam o tym decydować, śmichu warte. A najlepsze jest to, że do każdego ortopedycznego problemu trzeba mieć następne skierowanie i umawiać kolejną wizytę (byłam z kolanem, chciałam zapytać o spuchnięte kostki). Tylko się leczyć na NFZ. Ciekawe czy prywatnie pacjent jest tak samo traktowany. Nie, nie i jeszcze raz nie polecam.

jak dla mnie to cham i prostak... zero zainteresowania pacjentem aby odbębnić swoje i kasę zebrać, jeżeli będzie referendum nad likwidacją szpitala w sławnie to będę pierwszy aby ją podpisać dzięki waszym wspaniałym doktorką (chamą)