lek. dent. Leszek Bury

Super fachowiec, ratował i mi skórę i mojej żonie w bardzo kryzysowych sytuacjach których nikt nie potrafił i nie chciał się podjąć.

Jestem bardzo zadowolony z usług doktora Leszka bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjęta .Wszystko dokładnie omówione przed zabiegiem .Polecam

Jestem bardzo zadowolona z leczenia . Wykonywałam zabieg przeszczepu dziąseł plus trzy implanty. Cały proces leczenia trwał kilka miesięcy , efekt przeszedł moje oczekiwania / szczególnie nowe dziąsła ! Doktor wszystko tłumaczy i omawia cały proces leczenia krok po kroku. Cierpliwy , dokładny , słucha pacjenta. Szczerze polecam ! Nowe ząbki są gładziutkie , stabilne, dobrze gryzą ;)

Profesjonalista w swoim fachu, lekarz godny polecenia. Wszystkie zabiegi były precyzyjnie i bezboleśnie wykonane. Pełna i rzetelna informacja o leczeniu i kosztach. Serdecznie polecam i dziękuję za przywrócenie mi pięknego uśmiechu.

Szczerzę polecam. Jestem wymagającą klientką. Robiłam implanty, korony i efektem jestem mega zadowolona. Kompetentny, uczciwy, miły, niesamowicie cierpliwy Doktór.

Szczerze odradzam... Najgorszy dentysta z jakim się spotkałam. Jak przychodzisz z reklamacją to każe Ci wyjść z gabinetu.

Szczerze odradzam, po zabiegu wszczepienia implantu doszło do zakażenia, czego skutkiem było rozejscie się rany. Jakby tego było mało za zabieg zapłaciłam 8000 zł, a implant połamał się po 1,5 roku( oczywiście Pan Lekarz nie chce mi oddać pieniędzy) . Długo by pisać co przeszłam.... ból po przeszczepie dziąseł jest już dla nie codziennością. Sprawą niedługo zajmie się Dolnośląska Izba Lekarska. Ja już czasu nie cofnę ....ale każdego OSTRZEGAM!!!

moja opinia jest taka bardzo mi pomugł był bardzo uprzejmy miły bardzo dużo mi czasu posiwięcił był staranny bardzo dokładny wyleczył mi dziąsło jestem bardzo wdzeczna wszystko dobrze mi się zgoiło i jestem zdrowa

moja opinia jest taka bardzo mi pomugł

Pierwszy kontakt 6-letniego dziecka ze stomatologiem. Dziecko jest zachwycone, wszystko zostało pokazane, opowiedziane zanim doktor zaczął leczenie ząbka. Według mnie profesjonale podejście do małego pacjenta. Następna wizyta już zarezerwowana :) POLECAM

POLECAM