lek. dent. Leszek Chęciński

Serdecznie polecam p.Chęcińskiego, uprzejmy, pełen profesjonalizm, wszystko tłumaczy. Miałam wyrywane dwie szóstki wszystko przebiegło bez problemu, wyrywanie trwało bardzo krótko i profesjonalnie.

Po prostu cudowny! Rzetelnie, spokojnie i bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę. Do takiego stomatologa można chodzić co miesiąc :)

Po prostu cudowny!
Rzetelnie, spokojnie i bardzo dokładnie wykonuje swoją pracę.
Do takiego stomatologa można chodzić co miesiąc :)

Lekarz godny polecenia. Od dziecka leczę zęby u doktora Chęcińskiego. Jest lekarzem pochodzącym do zawodu bardzo poważnie i dokładnie. Zawsze tłumaczy co robi. Nie jest sztucznie uprzejmy, może zdawać wręcz wrażenie surowego, ale to bardzo dobry i godny zaufania lekarz. :) Nigdy nie zamieniłabym doktora na innego, bo dzięki niemu mam zdrowe zęby, a zawsze, gdy siedzę w gabinecie na fotelu, wiem, że jestem w dobrych rękach. Nie było razu, żeby Pan Chęciński mi zaszkodził w jakikolwiek sposób, zawsze kieruje się dobrem pacjenta, dba o niego. Nigdy nie robi w pośpiechu, albo na zasadzie, żeby tylko zrobić. BARDZO przykłada się do tego, co robi. Jak ma coś powiedzieć, to powie. Ogólnie same plusy. POLECAM Doktora Chęcińskiego z czystym sumieniem.

Kompletnie nie nadaje się do dzieci. Jest wręcz chamki i gburowaty. Za takie zachowanie nie powinien wykonywać zawodu dentysty.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Zawsze unikałam gabinetów stomatologicznych jak ognia do póki nie trafiłam do dr Chęcińskiego. Bardzo delikatny, tłumaczy co robi a co ważniejsze robi zęby bardzo dokładnie.

Rzetelny i kompetentny lekarz. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy ludziom. Gorąco polecam.

Przebieg leczenia zasługuje na najwyższe oceny. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. P. doktor jest wspaniałym stomatologiem i do tego z takim artystycznym zacięciem.Jest b. dokładny dba o to aby cały zabieg był wykonany perfekcyjnie. Ma w sobie pasję, która pozwala Mu osiągnąć perfekcyjne wyniki leczenia. Zdecydowanie rekomenduję P.doktora. Nie zmienię już tego gabinetu na inny. Termin 01.12.2011 godz. 18.00 Ł.

P. doktor jest bardzo miły, delikatny i przyjazny pacjentowi-nic nie boli. Sprytne ręce w połączeniu z intelektem P. doktora, potrafią stworzyć czarujący uśmiech u pacjenta.Zdecydowanie polecam tego lekarza. Termin:17.10.11 godz. 19.00 B.

Termin:17.10.11 godz. 19.00 B.

B.dobrze wykonana, dopasowana proteza stomatologiczna górna i dolna-majstersztyk. Nic nie boli nie gniecie-rewelacja. B.dobry materiał. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, dobrze tłumaczy co będzie robił i dlaczego. Jest b. miły, wzbudza zaufanie. Spełnił moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam Pana doktora. Helena F.

Dentysta z powołania, super fachowiec, b. duże doświadczenie, merytoryczna rozmowa z pacjentem na temat leczenia,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. B. dobry materiał do wypełniania ubytków, plomby trzymają się latami. Miły i kontaktowy, b. dobrze zorganizowany. Poświęca pacjętowi odpowiednią ilość czasu. Zdecydowanie każdemu polecam tego stomatologa. B.Łapuszek