lekarz Leszek Ciuba

Kategorycznie odradzam i ostrzegam, zwłaszcza przy urazach, kiedy szybkie trafienie do specjalisty, który zna się na rzeczy i chce pomóc, jest ważne. W ramach NFZ stanowczo odradzam, prywatnie nie wiem.

Prywatnie może się zajmuje pacjentami publicznie nie.Ogranicza się tylko do wypisania zwolnienia .Napytania jak postępy w leczeniu odpowiada "NIE WIEM"

lekarz miły i uprzejmy jednak mało kompetentny leczył mnie przez jakiś czas na schorzenie którego wogóle nie było naciągajac mnie tylko na drogie leki,gdy wyszło na jaw ze to nie ta choroba jak gdyby nic wynalazł następną,nie polecam

Doktor Ciuba to ortopeda na wysokim poziomie!!!!!!!! odwiedziliśmy wielu w lublinie specjalistów którzy przepisywali leki które nie dawały żadnej poprawy. Za każdym razem dodatkowo wydawaliśmy pieniądze - bezskutecznie. Dopiero Dr Ciuba poznał się na zdjęciu wykrył przyczyne i postawił trafną diagnoze. Moja mama dzięki niemu chodzi. Dziekuje

Dokładny w tym co robi. Indywidualne podejście do pacjenta.

Dokładny w tym co robi. Indywidualne podejście do pacjenta.

Specjalista godny polecenia.Pan doktor wyjaśnił mi co było przyczyną braku prawidłowego zrostu piszczela i zaproponował rehabilitację. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych postępów. Co najważniejsze wizyta nie trwała 5 min, co często zdarza się u różnych specjalistów.