Do konsultacji i zabiegu podcięcia wędzidełka, starałam się przygotować córkę najlepiej jak tylko mogłam, zareagowała płaczem i krzykiem, a pan doktor Czajkowski okazał się wspierającym i bardzo kompetentnym lekarzem, który wytłumaczył mi (rodzicowi) wszystko co powinnam wiedzieć, dodatkowo pokazał jak ćwiczyć i dał dokładne zalecenia na piśmie. Do córki zwracał się bezpośrednio, mówił do niej spokojnym głosem, wszystko tłumaczył i był ogromnie wsparciem dla niej. Zabieg trwał chwilkę. Do tej pory mówi, że Pan Doktor kazał jeść lody 😉

Do tej pory mówi, że Pan Doktor kazał jeść lody 😉

Nie wiem skąd tu złe opinie, u mnie i mojej rodziny wszystko zrobione perfekcyjnie. Czuć że P. Doktor wie co robi i się na tym zna, oraz ma duże doświadczenie. Na pewno polecę każdemu bo nawet najtrudniejszy temat u pacjenta nie jest odpychany tylko załatwiany.

Nie polecam, profesjonalizm konczy sie po samochwaleniu i przejsciu do roboty. robilem 2 zeby w obu pod plombami pozostawil wolna przestrzen nie doczyszczona , kilka tygodni sie z tym meczylem - realcja na zimno-cieplo. Partacz.

Nie polecam, profesjonalizm konczy sie po samochwaleniu i przejsciu do roboty.

nieprofesjonlne wkonanie zabiegu wypełnienia kanału, niepotrzebne wykonanie zabiegu chirurgicznego

bardzo dobry chirurg, spokojny, tlumaczy każdą czynność,zabieg wykonuje bardzo fachowo.