lekarz Leszek Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

Najlepszy kardiolog pediatra w Koszalinie, bardzo profesjonalny a przy tym Wspaniały Człowiek, nieocenione wsparcie dla małego pacjenta i jego rodziny.

Polecam lekarza szczególnie jeśli trzeba jechać do niego z niemowlakiem. super podejście, super cierpliwość!!!

Bardzo źle postawił diagnozę.Dziecko uratowano dzięki wizycie w Centrum Zdrowia Dziecka

Pan dr już na pierwszej wizycie rozpoznał wadę, pokierował dalej dzięki czemu dziecko już po 3 miesiącach było po operacji zdrowe.POLECAM-PAN DR JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA!!!mimo iż byłyśmy na wizytach z NFZ, zawsze był miły, u przejmy i wszystko dobrze wytłumaczył.

co za brak kompetencji to jest jakaś granda kobieta na recepcji mówi ze jest jego żoną i nie potrafi udzielic prostych informacji!!!!! jeśli prawdą jest to co ktoś pisze ze ją okłada to się teraz nie dziwie i współczuje kobiecie słychać w słuchawce ze ma duże problemy,

DO WSZYSTKICH PAŃ, KTÓRE CHODZĄ, CHODZIŁY LUB ZAMIERZAJĄ CHODZIĆ DO TEGO LEKARZA: TO JEST SADYSTA I DAMSKI BOKSER!!! OD WIELU LAT BIJE SWOJĄ ŻONĘ, TERRORYZUJE CAŁĄ SWOJĄ RODZINĘ I MAM WIELKĄ PROŚBĘ OMIJAJCIE GO Z DALEKA!!! NIE PISZĘ TEGO ŻEBY SIĘ ZEMŚCIĆ TYLKO PO TO ABY W KOŃCU PRZESTAŁ BYĆ BEZKARNY, JEGO ŻONA JEST TAK ZASTRASZONA, ŻE NIGDY NIE WZYWA POLICJI, UCIEKA POBITA DO LASU I NIE CHCE PRZYJĄĆ POMOCY. TEN FACET TO ZWYKŁA ŚWINIA I SZUJA!!!!!

20 lat temu uratował mi życie po tym jak inni lekarze stawiali złe diagnozy związane z wadą serca!

jestem mu wdzięczna za uratowanie życia Claudii, nie wyobrażam sobie, gdybym na Niego nie trafiła, co by było z moim dzieckiem.

bez zarzutu!! dla mnie bardzo dobry specjalista, a dziecko zawsze wychodzi uśmiechnięte po wizycie:)

Wspaniały lekarz, miły, kompetentny, wzbudzający zaufanie zarówno dziecka jak i rodziców.