lekarz Leszek Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

3,9
3,9

Pan dr już na pierwszej wizycie rozpoznał wadę, pokierował dalej dzięki czemu dziecko już po 3 miesiącach było po operacji zdrowe.POLECAM-PAN DR JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA!!!mimo iż byłyśmy na wizytach z NFZ, zawsze był miły, u przejmy i wszystko dobrze wytłumaczył.

Polecam lekarza szczególnie jeśli trzeba jechać do niego z niemowlakiem. super podejście, super cierpliwość!!!

bez zarzutu!! dla mnie bardzo dobry specjalista, a dziecko zawsze wychodzi uśmiechnięte po wizycie:)

20 lat temu uratował mi życie po tym jak inni lekarze stawiali złe diagnozy związane z wadą serca!

Wyjatkowo dobry kardiolog dziecięcy. Trafna i szybka diagnoza, wszystko na jedniej wizycie. Przyjazna poradnia, kolorowa, z dużą liczbą zabawek i gadającym łosiem na monitorze echo. Dostałam szczegółową informację o wadzie serca mojej córczki, z rysunkiem włącznie.

jestem mu wdzięczna za uratowanie życia Claudii, nie wyobrażam sobie, gdybym na Niego nie trafiła, co by było z moim dzieckiem.

DO WSZYSTKICH PAŃ, KTÓRE CHODZĄ, CHODZIŁY LUB ZAMIERZAJĄ CHODZIĆ DO TEGO LEKARZA: TO JEST SADYSTA I DAMSKI BOKSER!!! OD WIELU LAT BIJE SWOJĄ ŻONĘ, TERRORYZUJE CAŁĄ SWOJĄ RODZINĘ I MAM WIELKĄ PROŚBĘ OMIJAJCIE GO Z DALEKA!!! NIE PISZĘ TEGO ŻEBY SIĘ ZEMŚCIĆ TYLKO PO TO ABY W KOŃCU PRZESTAŁ BYĆ BEZKARNY, JEGO ŻONA JEST TAK ZASTRASZONA, ŻE NIGDY NIE WZYWA POLICJI, UCIEKA POBITA DO LASU I NIE CHCE PRZYJĄĆ POMOCY. TEN FACET TO ZWYKŁA ŚWINIA I SZUJA!!!!!

Wspaniały lekarz, miły, kompetentny, wzbudzający zaufanie zarówno dziecka jak i rodziców.

Wspaniały lekarz z powołania, leczył mnie jako dziecko i ostatnio mojego synka również - jest doświadczony i widać, że lubi swoją pracę.

bardzo miły i sympatyczny, pomógł w diagnozie innej choroby nie związanej z sercem, skierował na dodatkowe badania, zainteresowany pacjentem, ach szkoda ze juz wyroslam z kardiologa dziecięcego:D