lekarz Leszek Czarnecki

Pediatra, Kardiolog

Wyjatkowo dobry kardiolog dziecięcy. Trafna i szybka diagnoza, wszystko na jedniej wizycie. Przyjazna poradnia, kolorowa, z dużą liczbą zabawek i gadającym łosiem na monitorze echo. Dostałam szczegółową informację o wadzie serca mojej córczki, z rysunkiem włącznie.

bardzo miły i sympatyczny, pomógł w diagnozie innej choroby nie związanej z sercem, skierował na dodatkowe badania, zainteresowany pacjentem, ach szkoda ze juz wyroslam z kardiologa dziecięcego:D

polecam tego lekarza,bardzo dobrze prowadzi mi dziecko

polecam tego lekarza,bardzo dobrze prowadzi mi dziecko

Kardiolg,ktory wzbudza zaufanie. Dokladnie tlumaczy na czym polegaja dolegliwosci pacjenta. Kieruje na szczegolowe badania. Jest przyjemny w rozmowie lekarz-pacjent. Profesjonalizm w stu procentach.

Jest przyjemny w rozmowie lekarz-pacjent. Profesjonalizm w stu procentach.

Wspaniały lekarz z powołania, leczył mnie jako dziecko i ostatnio mojego synka również - jest doświadczony i widać, że lubi swoją pracę.

Pan doktor jakby minąl sie ze swoim powołaniem, byc moze w czasie wizyty prywatnej nie zachowywałby sie w taki sposób... w kazdym razie pan doktor był nieuprzejmy i zdecydowanie nie spełnił moich oczekiwań.

mam 9-letniego synka który choruje na komorowe zaburzenie rytmu serca,jeżdze z nim prawia 100km do doktora Czarneckiego-bardzo miłego lekarza którego nie zamieniłabym na innego.jest świetnym i miłym lekarzem.