lekarz Leszek Czerwiński

Psychiatra, Seksuolog

3,7

Bardzo dobry specjalista. Minął ponad rok odkąd ukończyłam terapię u Pana doktora i dzięki niej wiele w moim życiu się zmieniło. Najlepszym dowodem na to, że terapia była skuteczna jest to, że nie wróciłam - bo już jej nie potrzebuję. Doktor pomógł mi w trudnym okresie mojego życia, dzięki spotkaniom pogodziłam się z przeszłością i przepracowałam problemy o których nie chciałam rozmawiać, przyznać się przed samą sobą, a części sobie nawet nie uświadamiałam. Czego nie udało się poprzedniej terapeutce do której chodziłam. Pan doktor jest osobą bardzo inteligentną, opanowaną, umie pokierować rozmową tak by wywnioskować z niej jak najwięcej. Tak więc jeśli tylko ktoś chce zmienić coś w swoim życiu to zachęcam do wizyty, bo naprawdę warto.

Dopytuje szczegółowo o różne sprawy, wnika w problem. Można się wygadać. Doradził mi konkretnie w moim problemie. Trzeba było zrobić badanie krwi i wykrył mi przy okazji chorobę tarczycy. Leki skuteczne. Dziękuję

Jako człowiekowi należy się szacunek, ale zdecydowanie Jego osobowość nie spełnia wymagań tej specjalizacji.