lekarz Leszek Dębicki

3,3
3,3
3,6
3,1

Zdecydowanie tak.Mój syn miał stwierdzoną astmę i bez przerwy był chory.Pewnego razu dostał gorączki 40st.Poszłam do lekarza dr.Jasonek która nic nie stwierdziła i tak zaczeła się wędrówka od lekarza do lekarza i nic.W nocy na drugi dzień trafiłam na pogotowie na 11-go listopada pani doktor zbadała mi syna i powiedziała że nic mu nie jest a jak ja si obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do szpitala.Na trzeci dzień zadzwoniłam do doktora Dębickiego przyjął nas mimo późnej pory.Zbadał mi dziecko i okazało się że ma zapalenie ...

obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do szpitala.Na trzeci dzień zadzwoniłam do doktora Dębickiego przyjął nas mimo późnej pory.Zbadał mi dziecko i okazało się że ma zapalenie ucha środkowego.wspomnę że był badany przez 4 lekarzy i żaden nie zajrzał do ucha.Po 5 dniach mój syn był zdrowy poszłam na kontrole i zaczełam opowiadać o tym jak to moje dziecko choruje.Zaproponował testy w których wyszło bardzo duże uczulenie na roztocza i zaczął go odczulać i tak od 4 lat dziecka nie miało w ustach antybiotyku.Wróciła odporność.Wyprowadził mi dziecko ja mam spokojne życie tylko raz na miesiąc idziemy na zastrzyk.Zawsze można do niego zadzwonić bez względu na porę dnia i udzieli porady.Jak go nie ma w Słupsku i coś mnie nie tak to kieruje mnie do szpitala i jest ok.Najbardziej kompetentny lekarz.Teraz przeprowadziłam się do Piły i tu zaskoczenie lekarze biorą pieniądze i umywają ręce nie odbierają tel. po godzinach i ogólnie beznadzieja.P\Jak macie kasę to nie żałujcie jej na zdrowie dziecka i lekarza Dębickiego

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta jak i do rodzica. Jeszcze nikt do tej pory nie zbadał mojego dziecka w taki sposób jak zrobił to doktor. Wytłumaczył mi wszystko, dawkowanie leków bardzo szczegółowo opisane, podejście do dziecka - rewelacja. Godny polecenia pediatra.

Super lekarz! Wiele razy pomogl synkowi. Poswieca duzo czasu na wytlumaczenie przebiegu choroby, dokladnie wyjasni i rozpisze dawkowanie lekow. Nie bagatelizuje problemu z jakim sie przychodzi,zganiajac na to,ze "dzieci tak maja", co wielekrotnie uslyszalam od innych lekarzy. Leki,ktore nam wypisywal zawsze byly wlasciwie dobrane. Polecam!!

Jeżeli ktoś nazywa tego człowieka lekarzem to chyba epoki pomylił może za czasów PRL było takie zachowanie akceptowalne ale dziś to taka osoba co najwyżej mogła by być weterynarzem wiejskim. Wielu lekarzy z dzieckiem odwiedziłem, lepszych i gorszych ale z takim przypadkiem chamstwa, prostactwa i niekompetencji w podejściu do dzieci nie widziałem. Dla tego pseudo pediatry ważniejszy jest pesel dziecka i wykształcenie rodziców niż sam pacjent- dziecko (tu już widać zapożyczenia z minionej epoki). Przy badaniu nie informuje o niczym dziecka robi wszystko na siłę jednym słowem nadaje się do bydła, które po takim badaniu kopnęło by go w jaja. Do tego język tego człowieka jest wulgarny i używa przy dziecku słów lekko mówiąc nieparlamentarnych... To jest lekarz pediatra? Dla mnie tacy lekarze powinni być trzymani z dal od dzieci. Może ma dużą wiedzę medyczną (choć czytając poniższe wpisy nie koniecznie) i wielu dzieciom pomógł ale prostactwo i chamstwo biją to wszystko na głowę. I szczerze współczuję dzieciom, które są skazane na takiego pseudo pediatrę w szpitalu...

Mieliśmy wątpliwą przyjemność trafić na oddział pediatryczny do szpitala gdzie dr Dębicki jest ordynatorem. Nieokrzesany, chamski i niekulturalny bufon to delikatne określenie tego pana, do tego rutyniarz. Nie wspomnę o podejściu do dzieci. No ale kto powiedział, że lekarz musi być miły? ma mieć wiedzę i umiejętności. Nie zauważyłam ani jednego, ani drugiego. Mój 4-letni syn z gorączką ponad 40 stopni, przez 9 dni pobytu w szpitalu był "leczony" lekami p\gorączkowymi, a w dniu przyjęcia miał wykonane badanie krwi. To by było na tyle z badań diagnostycznych!!!!!!!! Leczenie polegało na czekaniu, a pan ordynator stwierdzał tylko na wizycie, że jest "zdegustowany" gorączką mojego dziecka! Dobry dobór słów. Pod naszymi naciskami po tygodniu zrobiono USG, RTG, posiewy. Mieszkam w dużym mieście i jestem przyzwyczajona do innych standartów. Współczuję wszystkim, którzy są skazani na pana doktora. Musi się on jeszcze wiele nauczyć. Jedyne za co go cenię to fakt, że w 9 dniu powiedział, że jego kompetencje się skończyły i odesłał nas do innego szpitala, gdzie w ciągu godziny wykonano nam więcej badań niż w ciągu tygodnia w Słupsku.
Mama małego pacjenta.

Zdecydowanie polecam. Walczyłam z nawracającym zapaleniem krtani 2,5letniej córki oraz jej szczekającym, nieustającym kaszlem. Lekarz pogotowia na ul.Piłsudskiego, stwierdził,że jestem przewrażliwiona, a o tej porze roku wszystkie dzieci kaszlą. Stwierdził nawet,że nie musimy iść do pediatry....,co pozostawiam bez komentarza. Kolejnym razem spotkałam się z większym zrozumieniem lekarzy Pomocy Doraźnej na ul. Kołłątaja, ale kaszel córki, pomimo wdrożenia leczenia, dalej nie ustępował. Uznałam,że ostatnią deską ratunku jest dr Dębicki. Leczenie w 100% trafione i skuteczne. Kaszel ustąpił, teraz mamy leczenie podtrzymujące i kontrolę za 2tyg.

Dr Dębicki w leczeniu prywatnym: zalety: łatwo dostępny, także w soboty, niedziele, święta. z reguły pod telefonem, łatwo go złapać, dostosowuje się do pacjenta terminami, miejscami wizyty ( można tez w szpitalu). nie robi problemów i filozofii z wypisaniem leków sugerowanych przez pacjenta (w granicach rozsądku), wypisze zwolnienie jak trzeba (jeśli jest to usprawiedliwione stanem zdrowia). Rozważa sugestie merytoryczne pacjenta. wady: pomimo specjalizacji w alergologii brak istotnych kontaktów i wiadomości od ośrodków w Polsce i na świecie leczących alergie, brak reakcji na długie leczenie bez efektów, moim zdaniem niedostateczne oczytanie ...

Dr Dębicki w leczeniu prywatnym:
zalety:
łatwo dostępny, także w soboty, niedziele, święta.
Rozważa sugestie merytoryczne pacjenta.

wady:
pomimo specjalizacji w alergologii brak istotnych kontaktów i wiadomości od ośrodków w Polsce i na świecie leczących alergie, brak reakcji na długie leczenie bez efektów, moim zdaniem niedostateczne oczytanie w leczeniu alergii.

Cham, jakich mało. Kompetencji nie ocenię, bo podczas obchodu na oddziale miał jedynie czas na to, aby wystosować w moim (mamy półrocznego pacjenta) komentarz zupełnie nie na miejscu i tyle go widziałam. Widocznie tu, w szpitalu, umęczona i w dresach nie zasługuję na taki szacunek, czy zainteresowanie, jak w gabinecie prywatnym, 12 lat temu ze starszym synem, kiedy byłam młodsza, wystrojona i umalowana. Wtedy był mniejszym,ale wciąż chamem.

Po przeczytaniu opinii miałam wątpliwości czy udać się do Pana doktora na wizytę. Koszt wizyty 120 zł,ale była ona jednak strzałem w dziesiątkę. Profesjonalne podejście do dziecka, szczegółowy wywiad,dokładne badanie dziecka, miły i potrafi żartować.

witam czytajacych :)) odwiedzialam tegoz lekarza z polecenia ...samo badanie oki ....mily , uprzejmy ,wszystko w sumie oki...ale strasznie drogo i do tego leki przepisywane przez doktora rowniez dosc drogie -wyszukane !!!w sumie mam mieszane uczucia i raczej juz tam nie zawitam !!! dla info-wizyta 1 dziecka 100zl-w soboty i swieta-160 zl ....reszta dostepna w gabinecie - dla mnie koszmar -dr Bech dla przykladu badal czasami cala czworke i bral 60 zl plus tanie leki ktore pomagaly w mig !!! - zycze trafnego wyboru!!!