lekarz Leszek Dębicki

Alergolog, Pediatra

Po przeczytaniu opinii miałam wątpliwości czy udać się do Pana doktora na wizytę. Koszt wizyty 120 zł,ale była ona jednak strzałem w dziesiątkę. Profesjonalne podejście do dziecka, szczegółowy wywiad,dokładne badanie dziecka, miły i potrafi żartować.

Mieliśmy wątpliwą przyjemność trafić na oddział pediatryczny do szpitala gdzie dr Dębicki jest ordynatorem. Nieokrzesany, chamski i niekulturalny bufon to delikatne określenie tego pana, do tego rutyniarz. Nie wspomnę o podejściu do dzieci. No ale kto powiedział, że lekarz musi być miły? ma mieć wiedzę i umiejętności. Nie zauważyłam ani jednego, ani drugiego. Mój 4-letni syn z gorączką ponad 40 stopni, przez 9 dni pobytu w szpitalu był "leczony" lekami p\gorączkowymi, a w dniu przyjęcia miał wykonane badanie krwi. To by było na tyle z badań diagnostycznych!!!!!!!! Leczenie polegało na czekaniu, a pan ordynator stwierdzał tylko na wizycie, że jest "zdegustowany" gorączką mojego dziecka! Dobry dobór słów. Pod naszymi naciskami po tygodniu zrobiono USG, RTG, posiewy. Mieszkam w dużym mieście i jestem przyzwyczajona do innych standartów. Współczuję wszystkim, którzy są skazani na pana doktora. Musi się on jeszcze wiele nauczyć. Jedyne za co go cenię to fakt, że w 9 dniu powiedział, że jego kompetencje się skończyły i odesłał nas do innego szpitala, gdzie w ciągu godziny wykonano nam więcej badań niż w ciągu tygodnia w Słupsku.
Mama małego pacjenta.

Jeżeli ktoś nazywa tego człowieka lekarzem to chyba epoki pomylił może za czasów PRL było takie zachowanie akceptowalne ale dziś to taka osoba co najwyżej mogła by być weterynarzem wiejskim. Wielu lekarzy z dzieckiem odwiedziłem, lepszych i gorszych ale z takim przypadkiem chamstwa, prostactwa i niekompetencji w podejściu do dzieci nie widziałem. Dla tego pseudo pediatry ważniejszy jest pesel dziecka i wykształcenie rodziców niż sam pacjent- dziecko (tu już widać zapożyczenia z minionej epoki). Przy badaniu nie informuje o niczym dziecka robi wszystko na siłę jednym słowem nadaje się do bydła, które po takim badaniu kopnęło by go w jaja. Do tego język tego człowieka jest wulgarny i używa przy dziecku słów lekko mówiąc nieparlamentarnych... To jest lekarz pediatra? Dla mnie tacy lekarze powinni być trzymani z dal od dzieci. Może ma dużą wiedzę medyczną (choć czytając poniższe wpisy nie koniecznie) i wielu dzieciom pomógł ale prostactwo i chamstwo biją to wszystko na głowę. I szczerze współczuję dzieciom, które są skazane na takiego pseudo pediatrę w szpitalu...

Zdecydowanie polecam. Walczyłam z nawracającym zapaleniem krtani 2,5letniej córki oraz jej szczekającym, nieustającym kaszlem. Lekarz pogotowia na ul.Piłsudskiego, stwierdził,że jestem przewrażliwiona, a o tej porze roku wszystkie dzieci kaszlą. Stwierdził nawet,że nie musimy iść do pediatry....,co pozostawiam bez komentarza. Kolejnym razem spotkałam się z większym zrozumieniem lekarzy Pomocy Doraźnej na ul. Kołłątaja, ale kaszel córki, pomimo wdrożenia leczenia, dalej nie ustępował. Uznałam,że ostatnią deską ratunku jest dr Dębicki. Leczenie w 100% trafione i skuteczne. Kaszel ustąpił, teraz mamy leczenie podtrzymujące i kontrolę za 2tyg.

Super lekarz, goraco polecam! Od razu postawil trauma diagnoze I Od tej port nie mamy problemow z nocnymi dusznosciami.

Super lekarz, bardzo profesjonalne podejscie do tematu, a co najważniejsze bardzo szybkie efekty dziękuję doktorze!!!!! i polecam w 100%

Pan dr na pierwszej wizycie spytał się mnie czy jestem oszczędna, czy raczej nie :/ po zwykłym osłuchaniu stwierdził, że mam zadatki na astmę i przepisał leki i kazał przyjść na kolejną wizytę. Nie poszłam.

Polecam tego lekarza w 100%.Moj syn cierpi na alergie.Odkad trafilismy do dr Debickiego zycie mojego dziecka uleglo diametralnej zmianie,moze normalnie funkcjonowac.Jest regularnie odczulany i widze naprawde duza roznice.Syn nie choruje tak czesto jak kiedys.

Lekarz ten bez specjalistycznych badań stwierdził u mojego syna astmę oskrzelową, również u innego dziecka stwierdził to samo na podstawie nawrotów zapalenia oskrzeli. Syn mój otrzymywał leki na astmę, sterydy a w rozpoznamiu innego lekarz okazało się, że to refluks żołądkowo-przełykowy. Dziecko przez 3 lata leczone było na niewłaściwą chorobę. Polecam dr. Małaczyńską-Sopot !

Drogi. Za wizytę 100 zł brak wyników po trzech dniach ponowna wizyta i znowu 100 zł