lekarz Leszek Dębicki

Alergolog, Pediatra

Bylam na wizycie z dzieckiem w czasi edoktora dyzuru w szpitalu..i zalacilam jak za wizyte prywatna i odswieta.stwierdzil alergie...przepisal leki rownie drogie,niestety leczenie nie przynioslo skutkow,udallismy sie do innego prywatnego lekarza i okazalo sie zapalenie oskrzeli...jeszce troche i mielibysmy zpalenie pluc.skad podejrzenie o alergiii...hmmm.Takie sa polskie realia,jednemu pomoze doktor , a drugiemu zaszkodzi.osobiscie uwazam....obserwujmy dokladnie nasze dzieci..intuicja matki na pierwszym miejscu, a potem fachowa pomoc.

prawdziwy profesjonalista,zajal sie moja córka , zbadał dokladnie, pomimo watpilwosci przyjał na oddział wewnetrzny,zreszta chwale tego lekarza i polecam znajomym jjuz od kilku dobrych lat

Polecam tego lekarza w 100%.Lecze u niego syna i widze naprawde swietne efekty.Problem tkwi w tym,ze ludzie nie zdaja sobie sprawy ,ze alergii nie da wyleczyc sie jedna tabletka,na to potrzeba czasu(i niestety pieniedzy,taka polska rzeczywistosc).

Lekarz jest mily, niestety leczenie ne przynosi efektow, mimo iz stosuje nby najlepsze leki. Bardzo drogi, i drogie leki przypisuje. Z powodu naglego wypadku zmuszonabylam isc w niedziele na wizyte. 160 zl plus leki 120zl. Nic nie pomoglo, i tak musialam isc do innego lekrza. Nie polecam.

Bardzo drogi, i drogie leki przypisuje.
Z powodu naglego wypadku zmuszonabylam isc w niedziele na wizyte.
160 zl plus leki 120zl.
Nic nie pomoglo, i tak musialam isc do innego lekrza.
Nie polecam.

witam czytajacych :)) odwiedzialam tegoz lekarza z polecenia ...samo badanie oki ....mily , uprzejmy ,wszystko w sumie oki...ale strasznie drogo i do tego leki przepisywane przez doktora rowniez dosc drogie -wyszukane !!!w sumie mam mieszane uczucia i raczej juz tam nie zawitam !!! dla info-wizyta 1 dziecka 100zl-w soboty i swieta-160 zl ....reszta dostepna w gabinecie - dla mnie koszmar -dr Bech dla przykladu badal czasami cala czworke i bral 60 zl plus tanie leki ktore pomagaly w mig !!! - zycze trafnego wyboru!!!