lek. dent. Leszek Flak

1,5

Nie polecam, bolał mnie ząb pan doktor powiedział, ze tam wchodzi jedzenie dlatego pobolewa, za miesiąc leczenie kanałowe tego zęba w wiekszym miescie. Nie polecam!

Leczyłam się u pana doktora jako dziecko oraz nastolatka. Wszystko wydawałoby się w porządku. Pan doktor nie jest najmilszym i najbardziej wylewnym lekarzem na świecie, ale miałam do niego zaufanie - w końcu tyle lat praktyki. Niestety, po przeprowadzeniu się do większego miasta oraz zmianie dentysty okazało się, że pan doktor: a) nie dopełnia kanałów - kanał o długości 19mm miałam wypełniony do około 14mm - wszystko pięknie na zdjęciach widać. Potwierdzony przypadek kanałów trzech zębów b) bez zgody i wiedzy pacjenta przeprowadza dziwny zabieg zacementowania kanałów zęba stałego - ...

b) bez zgody i wiedzy pacjenta przeprowadza dziwny zabieg zacementowania kanałów zęba stałego - koszt odcementowania oraz częściowej reendo kilkaset złotych... niestety jeden kanał już nie do ruszenia, dziękuję panie doktorze
c) powierzchownie leczy zęby - przyszłam do kontroli zęba, po leczeniu i zaplombowaniu zęba myślałam, że próchnica została usunięta... po dwóch latach ząb po prostu zgnił cały... efekt? Reendo i korona... Dziękuję panie doktorze za zmarnowane lata i zęby, za które teraz muszę słono płacić NIE POLECAM