lekarz Leszek Gburzyński

Chirurg ogólny

Dr Gburzyński jest wspaniałym chirurgiem oraz bardzo profesjonalnym i cudownym człowiekiem o wysokiej kulturze. Jest zawsze bardzo pomocny i bezinteresowny. Dziękuję za leczenie i opiekę. Maria

Dziękuję za leczenie i opiekę.
Maria

Pan Dr L. Gburzyński jest bardzo dobrym lekarzem chirurgiem i wspaniałym człowiekiem. Dziękuję za leczenie i wyleczenie. Wiktoria

Wiktoria

Wspaniały chirurg, polecam wszystkim pacjentom. Operacja przepukliny przeprowadzona perfekcyjnie. Ja znalazłam lekarza w Damianie.

Wspaniały, kompetentny lekarz. Polecam wszystkim pacjentom.

Wspaniały, kompetentny lekarz. Polecam wszystkim pacjentom.

Operował mnie laparaskopowo, pęcherzyk żółciowy, na szaserów, odesłał do domu z temperaturą 40 st, na obchodzie powiedział że to symulant.. wcześniej wyjął kartę z zanotowaną temperaturą... o innych aspektach nie będę pisał. Traumatyczne wspomnienia.

Traumatyczne wspomnienia.