Leszek Gottwald

Ginekolog onkolog

niegrzeczny! Nie polecam tego! Dobrze się sprawdza jeśli wizyta jest prywatna i za dodatkową opłatą. a potem udaje, że jest dobrym specjalistą. w rzeczywistości nie rozumie już tak dobrze swojej firmy

bylam u pana doktora gottwalda na wizytach prywatnych jak i na wizytach refundowanych, jest ogromna roznica miedzy zachowaniem i traktowaniem pacjentek podczas wizyty refundowanej i prywatnej. Jestem w szoku, ze lekarz tak podchodzi do swojego zawodu. Pomimo tego, ze podczas wizyty prywatnej jest wrecz przesympatyczny nie potrafil wyleczyc z infekcji i dobieral leki "na oko" bez dalszych badan. Wizyt refundowanych komentowac nie bede, ale chyba podczas takich badan doktor zapomina co oznacza szacunek do pacjetna, szkoda slow. Nie polecam!!

Absolutnie nie polecam tego lekarza!!! Moja mama chodziła co roku na kontrolę obkologiczną/porakową od wielu lat, ostatnio była u niego w lutym 2013, aby zbadać się przed operacją usunięcia nerki. Tomografii nie oglądał, tylko przeczytał opis. Manualnie nie skontrolował, mimo tego stwierdził, że jest wszystko w porządku i że operację można wykonać. 4 tygodnie po operacji nerki, mama (79 lat) zaczęła krwawić z pochwy, dostała bóle jak przy porodzie, schudła do 40 kg. Rezultat? ...guz rakowy w pochwie...większy niż piłka tenisowa! Proponuje obecnym i przyszłym pacjentom dobrze się zastanowić w wyborze tego 'specjalisty', gdyż swego fachu nie jest wart!!

dwa lata temu umieściłam juz swoją ocenę o dr Gottwaldzie. Jewstem po kolejnej wizycie kontrolnej w Koperniku i nadal uważam, że doktor jest (cyt swoją poprzednia wypowiedz): "jakimś dziwnym wynaturzeniem w swoim stosunku do pacjentek" Dziękuję.

dwa lata temu umieściłam juz swoją ocenę o dr Gottwaldzie.
Dziękuję.

W pełni popieram moje poprzedniczki. Cudowny lekarz i fachowiec. Polecam pacjentkom z Piotrkowa i okolic (w naszym regionie nie ma kompetentnego ginekologa-onkologa). Trafiłam do Pana Doktora właśnie poprzez ranking lekarzy i wspaniałych opinii pacjentek. Dziękuję Państwu. Helena

W pełni popieram moje poprzedniczki. Cudowny lekarz i fachowiec.
Dziękuję Państwu. Helena

Trafiłam do Pana doktora z rejestracji czyli przez przypadek po tym jak przeszłam operację usunięcia macicy w szpitalu Matki Polki.Od razu wytłumaczył mi jak będzie przebiegać moje leczenie bardzo dokładnie.W rozmowie sprawia wrażenie jakby znało się go od lat.Poświęcił mi tyle uwagi ile potrzebowałam aby wszystkiego się dowiedzieć.Jestem po radioterapii i pod kontrolą Pana doktora i zawsze ma dla mnie czas.Jedyne co jest uciążliwe to to że nie zawsze można się do niego dostać kiedy się zaplanuje wizytę a chodzę co 3 miesiące na kontrolę.

Jest to naprawdę lekarz z powołania.Trafiłam do niego z polecenia koleżanki ponad 2,5 roku temu.Miałam wtedy problem z przewlekłymi stanami zapalnymi i jako jeden z nielicznych lekarzy naprawdę mi pomógł.Jego fachowość i podejście do pacjentki jest naprawdę godne podziwu.Doktor jest bardzo delikatny jeśli chodzi o badanie,udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania pacjentki oraz rzetelnie objaśnia problem pacjentki jak i jego leczenie.Dr.Gottwald obecnie jest lekarzem prowadzącym moją ciążę i również jestem z niego zadowolona.Mogę polecić tego lekarza z czystym sumieniem nie tylko jako ciężarna ale jako zwykła pacjentka,chodzę do pana doktora zarówno na wizyty prywatne jak i te na NFZ i nie dostrzegłam jeszcze żadnej różnicy w podejściu do pacjentki jak i zarówno w rzetelności czy fachowości leczenia.Jedyną "wadą" tego lekarza jest terminarz wizyt niekiedy trzeba poczekać nawet i kilka tygodni jeśli chodzi o wizytę ale to świadczy chyba tylko o tym jaki to dobry lekarz.Czasem naprawdę warto poczekać a jeśli ktoś zbyt długo czekać nie może to na pewno nie będzie żałować wydanych pieniążków na wizytę prywatną.Pan doktor do dziś jest moim lekarzem i nie zamierzam długo zmieniać ginekologa.

Pan Doktor to lekarz z powołania. Inni powinni brać z niego przykład. Prowadził moją ciążę, czułam się szanowana, udzielał mi wszelkich informacji, pomimo tego, że troszkę trzeba poczekać na swoją kolejkę to naprawdę warto. Dr Gottwald troszczy się o swoje pacjentki i nie ma różnicy czy przyjmuje na NFZ czy prywatną wizytę

Wspaniały lekarz. Sam zaproponował, że będzie prowadził moją ciążę, pomimo tego że jestem stosunkowo niedługo po leczeniu chłoniaka i inni ginekolodzy nawet nie chcieli ze mną rozmawiać.Sam zadbał, żebym jak najszybciej miała zrobione wszystkie najważniejsze badania, skierowała na konsultacje do chemio terapeuty.Ponadto bardzo przemiły człowiek, zawsze gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania , rozwiać wątpliwości.To moja trzecia ciąża, ale on jest najlepszy.

Do pana dr Gottwalda trafiłam przez przypadek. Jestem po radioterapii i czekają mnie regularne wizyty w poradni onkologicznej. Przyznam, że dawno nie miałam do czynienia z lekarzem tak życzliwie nastawionym do pacjenta. Pan dr poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzeba by wszystko wyjaśnić. Odpowiada wyczerpująco na pytania. Widzi w kobietach czlowieka, a nie jednostke chorobową która mozna opisać w artykule. Jest jakimś dziwnym wynaturzeniem w swoim stosunku do pacjentek. Szkoda, że w gabinetach prywatnych lekarze dostrzegają głównie w pacjentach kasę. Widać na "etacie NFZ" można też być zyczliwycm u uśmiechniętym.

Widać na "etacie NFZ" można też być zyczliwycm u uśmiechniętym.