Jestem pacjentem Doktora Gryszko i uważam, że nie mogłem trafić lepiej. Pan Gryszko ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nigdy nie spotkałem się z tak ludzkim podejściem do pacjenta. Pan Doktor pomimo tego, że ma bardzo dużo obowiązków to do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Profesjonalista w swoim zawodzie. Andrzej Popiołek

Lekarz godny zaufania ,jako kardiochyrurg jest sumienny utciwy i godny podziwu i zaufania w swej pracy dzieki temu lekarzowi zyje i jestem wsród zywych dostałam z rak lekarza Gryszki drugie zycie za które jestem mu bardzo bardzo wdzięczna i z całego serducha dziekuje serdecznie lekarzowi LESZKOWI GRYSZCE oraz całemu zespołowi medycznemu z kardiochyrurgi DZIEKUJE BARDZO BARDZO SERDECZNIE I POZDRAWIAM

Świetny lekarz i człowiek. Nie mogliśmy trafić lepiej. Przed operacja wszystko rzetelnie zostało przedstawione

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Warszawa"?

Limanowskiego 30/46
Planetowa 21