Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista ginekolog i położnik. Leczy choroby narządów rodnych, prowadzi diagnostykę ginekologiczną (m.in USG), zabiegi ginekologii leczniczej i laserowej.

Lekarz wykonał USG w państwowej przychodni. Poinformował mnie, że sytuacja pogorszyła się od poprzedniego badania. Nie wyjaśnił w jaki sposób, nie pozwolił jednak zajrzeć w opis badania, ani zanotować co się zmieniło od poprzedniej wizyty. Na moje stwierdzenie, że wizyta tylko mnie zestresowała pokazał mi drzwi i powiedział, że mogę udać się do lekarza prowadzącego, który zleca badania. Wyszłam z gabinetu bez wyników badań i jakiejkolwiek informacji o stanie swojego zdrowia. Jestem zszokowana takim podejściem do pacjenta. Uważam, że wizyta medyczna nie powinna szkodzić i że podstawowe prawo pacjenta o informacji o stanie zdrowia nie zostało przez lekarza uwzględnione.

Miałam ostatnio ten zaszczyt być w gabinecie na badaniu USG na NFZ. Pierwsze poważne badanie bo to 13 tydz. Jedyne co się dowiedziałam to to że dziecko wygląda na zdrowe ... przez całe badanie ani razu nawet nie został odwrócony monitor, zero informacji, wszystko trzeba wyciągać na siłę. Zapytany o płeć, zdawkowa odpowiedź że to za wcześnie... No poprostu żal, że na NFZ płaci się nie małe pieniądze a traktuje się gorzej takie pacjentki. Ale idź zapłać to będą Cię całować po stopach. Już nie wspomnę o przekładaniu wizyt.

Może lekarz dla pacjentek, które umawiają się na wizytę prywatną jest uprzejmy, bo zostawiają u niego niemałe pieniądze, ale to w jaki sposób przebiegła wizyta/badanie usg na NFZ jest kpiną. Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek i gdziekolwiek spotkała się z taki brakiem szacunku i uprzejmości do drugiego człowieka - kobiety, jak podczas tej wizyty. Na poczatku nic nie wskazywalo na to, ze lekarz nagle zmieni ton i bez przyczyny podniesie na mnie głos. Uważam, że swoje uwagi, co do braku posiadania przeze mnie wyniku badania, mógł wyrazić normalnym tonem, a nie podnosić na mnie swój głos. Mógł rownież dokładniej dopytać, co się w nim znajdowało, bo byłabym wstanie odpowiedzieć na takie pytanie, ale niestety lekarz się nie wysilił. Dodatkowo był bardzo niedelikatny podczas usg, a samo badanie trwało może 5-6 minut. Takie badanie miałam już kiedyś przeprowadzane równie na NFZ u innego specjalisty i Pan doktor, który je wykonywał, po pierwsze był delikatny, po drugie krok po kroku opisywał co widzi, a po trzecie badanie nie trwało 5 minut. Jak widać, w tym przypadku było to zbyt trudne. Dodatkowo cały czas lekarz zwaracał się trybem rozkazującym.

Wydaje mi się, że skoro jest Pan lekarzem, to powinien Pan mieć w sobie chociaz odrobinę empatii, a swoje frustracje, czy zły humor pozostawiać poza gabinetem i nie wylewać ich na pacjentki. Proszę postawić się w sytuacji, kiedy to Pan jest pacjentem i zadać sobie pytanie, czy chciałby Pan być tak traktowanym?! Wydaje mi się, że nie.

znakomity i rzeczowy lekarz. Bardzo miły i uprzejmy. Czułam się bardzo komfortowo podczas wizyty. Chodzę do doktora już od dawna. zawsze konkretny i pomocny. Wyjątkowo doświadczony w laserowych zabiegach. Serdecznie polecam!!! Mi pomógł i wreszcie wiem ze żyje!

Rewelacyjny lekarz z powołania, służący pomocą i dobrą radą. Na pewno będę chodziła do niego na wizyty bo takich lekarzy teraz bardzo rzadko się spotyka. Jeszcze raz dziękuję!

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze lekarze o wielkim sercu, którzy nie odsyłają z kwitkiem, bo jakiś tam limit się skończył! Zmobilizujmy siły, bo nasz wspaniały ...

Zmobilizujmy siły, bo nasz wspaniały lekarz ma duże kłopoty, grożą mu jakieś zidiociałe kary za to, że przyjmuje więcej pacjentek, niż inni, za to, że poświęca własny czas i siedzi po godzinach dla innych, za to, że nie dostaje za to złotówki więcej! Wstyd! Proszę innych o interwencję w tej sprawie. Wiele razy pomagał nam, bo potrzebne było dodatkowe badanie, recepta, usg, bo świat nam się walił i zawsze nam pomagał. Teraz kolej na nas, pomóżmy Mu, bo jak nikt iny na to zasługuje! Beata

Byłam raz i na pewno będę chodzić tylko do tego lekarza. Cierpliwy, życzliwy, aż chce się iść na wizytę. Pozdrowienia dla doktora:)

Jestem bardzo zadowolona. Trafiłam przez przypadek i już zostałam. Odkrył plamkę na serduszku mpjej nienarodzonej coreczki i odrazu odesłał mnie do najlepszego lekarza który zakmuje sie badaniami serca płodu. Zlecał dodatkowe badania i dzięki temu przed narodzinami mojej córki jestem w stanie przygotować się na wszelkie nieprzyjemne sytuacje związane z leczeniem noworodka. Naprawdę polecam!

Pan dr Huzior jest znakomitym lekarzem, przejmuje się losem pacjentki i jej ciąży, prowadzi usg bardzo szczegółowo i uważnie. Jest uprzejmy i kontaktowy.

Lekarz jak lekarz.Miły,bardzo dobry psycholog ale u mnie nie rozpoznał choroby i wyleczyłam się u innego ginekologa