Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista ginekolog i położnik. Leczy choroby narządów rodnych, prowadzi diagnostykę ginekologiczną (m.in USG), zabiegi ginekologii leczniczej i laserowej.

Kompetencja, cierpliwość, uprzejmość - doskonały lekarz. Wytłumaczy, nigdy się nie spieszy, nie lekceważy problemów i w razie czego wypisuje skierowanie na dodatkowe badania.

Bardzo życzliwy, uprzejmy, kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę. Bardzo delikatny i troskliwy. Nie bagatelizuje żadnego problemu ale też nie potrzebnie nie panikuje i nie straszy. Polecam! Super człowiek.

Lekarz najlepszy jakiego znam. Kompetentny, uprzejmy polecam każdemu komu zależy na fachowej pomocy ale i na uprzejmości.

LEKARZ Z POWOŁANIA CO TERAZ JEST NAPRAWDĘ NA WAGĘ ZŁOTA

LEKARZ Z POWOŁANIA CO TERAZ JEST NAPRAWDĘ NA WAGĘ ZŁOTA

Wspaniały lekarz, prowadził moją ciążę, dał mi poczucie bezpieczeństwa. Zawsze uśmiechnięty, chętnie odpowiadał na każde pytanie. Serdeczny i kompetentny. Z czystym sumieniem polecam go każdej kobiecie.

Super, taka wizyta jest warta wszystkich pieniędzy, polecam z czysteym sumieniem wszystkim kobietą, które chciałyby uzyskać fachową pomoc i porozmawiać jak z przyjacielem!

wspanialy lekarz,bardzo pomocny.wszytsko wytlumaczyl i zaprosil do siebie do szpitala na usg,zeby nie placic.poswiecil mi godzine swojego czasu.pomimo duzego doswiadczenia nadal traktuje ciaze jak cos wspanialego.bardzo,bardzo polecam

Wspaniały człowiek i lekarz. Godny polecenia każdej pacjentce.

Wspaniały człowiek i lekarz. Godny polecenia każdej pacjentce.

Najlepszy lekarz u jakiego byłam i jakiego znam. Cierpliwy, troskliwy, nigdy nie usłyszy się, że nie ma czasu. Gotowy pomóc w nocy o północy. Prowadził całą moją ciążę i odbierał mojego ślicznego syna w szpitalu na Wrzesinku. Traktuje swoje pacjentki z należytą godnością, nie wytwarza dystansu lekarz-pacjentka, chętnie rozmawia z mężami, partnerami, udziela wyczerpujących informacji. Nie ma znaczenia czy się leczy prywatnie czy państwowo, wszystkie pacjentki traktuje równie poważnie. Jedyny lekarz jakiego z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie.

Pan Leszek Huzior to naprawde wspanialy lekarz. Szczerze mowiac nigdy nie trafilam na takiego uprzejmego i pomocnego człowieka a tym bardziej lekarza ktoremu tak bardzo zalezy na zdrowiu pacjenta..W moim przypadku w sposob prosty przedstawil chorobe i opowiedzial w jaki sposob ja leczyc.Bez skrempowania mozna porozmawiac na wszystkie intymne sprawy:)naprawde lekarz na 6