Leszek Janusz

Mamy do przychodni w której przyjmuje doktor godzinę drogi, ale nie zamienię go na nikogo innego! Polecam serdecznie

Podobnie jak w innych przypadkach Pan doktor, prowadzi naszą córkę od urodzenia. Prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze uspokoi moją żonę. W swoich diagnozach nigdy się nie pomylił. Przepisuje łagodne leki. Widać, że kocha dzieci i to co robi. Gorąco polecam. PS. Czy wiecie czy i gdzie przyjmuje prywatnie?

Gorąco polecam.

PS. Czy wiecie czy i gdzie przyjmuje prywatnie?

Pan doktor to osoba ciepa miła kompetentna. Prowadzi moje dziecko od urodzenia co się chwali u lekarzy. Córka bardzo go lubi a ma już sześć lat.Leczy antybiotykiem w ostateczności i to się podoba mnie i mojemu dziecku. Szczerze polecam go każdej mojej znajomej. To jemu zawdzięczam wiedzę o przebytej chorobie mojej córki i sposobie jej leczenia. Teraz już nie choruje i jest dobrze. Jeśli chodzi o jakiekolwiek pytania zawsze służy pomocą i można dzwonić do pana doktora o każdej porze i zawsze chętnie udzieli rady.Polecam jak dla nas doktor z powołania. Kocha to co robi i widać że ma podejście do dzieciaków i potrafi rozwiać każe wątpliwości.Pozdrawiamy pana doktora.

:( długie leczenie zakończone szpitalem:(

:( długie leczenie zakończone szpitalem:(

Pan Doktor jest człowiekiem wzbudzającym zaufanie, konkretnym i bardzo rzeczowym. Leczy całą moją rodzinę od niemal dwudziestu lat. Jego diagnozy zawsze były trafne. Co ważne gdy nie ma pewności kieruje do odpowiedniego specjalisty, nigdy nie próbuje eksperymentować. Nie należy do lekarzy przepisujących antybiotyki jako lek na całe zło. Stara się znaleźć jak najmniej szkodliwą metodę leczenia. Doktor Janusz jest osobą dość specyficzną- nie każdy go polubi "od pierwszego wejrzenia". Ale przecież lekarz ma dbać o nasze zdrowie a nie o udane spotkanie towarzyskie. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Poznałam Pana Doktora ponad 10 lat temu .Poleciła mi Go wychowawczyni mojego syna , który bardzo częso chorował na górne drogi oddechowe. Od tego momentu stan zdrowia mojego syna bardzo się poprawił.Celne diagnozy dały super efekty lecznicze. Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem i najlpszym lekarzem jakiego znam. Czekam na moment aż zrobi specjalizację lekarza rodzinnego i wtedy zaraz wybiorę Go jako mojego lekarza pierwszego kontaktu. Bardzo , Bardzo polecam !