Leszek Jaśkiewicz

Protetyk, Stomatolog

Leczę zęby u Pana Doktora kilkanaście lat i niby wszystko ok. Niestety od roku widzę zmiany na niekorzyść...Od kilku wizyt nie jestem przyjmowana planowo na umówioną godzin. Pomimo przyjścia na umówioną godzinę czekam 30,40 minut. Ostatnio pomimo czekania około 30 minut nikt nie wyszedł, nie poinformował mnie że nadal trzeba czekać więc wyszłam...Leczone zęby długo odczuwam...Rok temu wymieniłem korony Pan doktor jako fachowiec nie zrobił tego tak jak było zaplanowane...Mam odsłonięte szyjki i zapewne było to widać ...Doktor nie poradził sobie ponieważ efekt końcowy to widoczne czarne końcówki wkładów korzeniowych a koszt był przecież dość spory...Nie polecam...Ja już tam nie wrócę...

Jestem niezwykle zadowolony z usług Pana doktora! Ma świetne podejście do pacjenta oraz dużą wiedzę i kreatywność. Polecam!

Ja polecam. Byłam u Doktora już na kilku wizytach i jest to zdecydowanie lekarz godny polecenia. Dodatkowym plusem jest dobrze urządzony i nowocześnie wyposażony gabinet.

Leczę się u Pana Doktora wiele lat. Jest świetnym specjalistą, z bardzo miłym podejściem do pacjenta. Wiele razy pomagał mi w podbramkowych sytuacjach. Polecam!

Zdecydowanie Polecam. Dobrze wyposażony, ładny gabinet.

Zdecydowanie Polecam. Dobrze wyposażony, ładny gabinet.

Dzisiaj zakończyłem leczenie kanałowe u innego dentysty zęba który kilka miesięcy temu wypełnił mi mi dr Jaskiewicz. Ząb zaczął się psuć bo po wypełnieniu u dr Jaskiewicza był czarny miejscowo ale niby zdrowy?! Przed ostatnią wizytą u Jaśkiewicza spytałem czy tak ma z nim być a on że koniecznie do roboty, no ale ja przecież go już u niego robiłem 2 miesiące wcześniej. Ząb ukruszył się i musiałem iść na kanał ale nie na powstańców do tego znachora. Więcej nie widzieliśmy się. A teraz porówanie leczenia kanałowego: 1. Jaśkiewicz: lekarstwo ...

1. Jaśkiewicz:
lekarstwo czyli uśmiercenie +założenie fleczera 2x50pln
wbijanie igieł około 120 bez znieczulenia bo mówił mi że to nie boli a nie dałem rady tego wytrzymać kilka razy to trwało
ogólnie za zęba zapłaciłem 430pln ze zdjęciami rentgenowskimi,i na tyle jakoś umawialiśmy się ale na ostatniej wizycie co się okazuje że to cena bez wypełnienia zęba a został sam korzeń i wypełnienie uwaga 250pln!! bo jak mówił to była mikrobudowlanka czyli zapłaciłem za zęba coś około 700pln!!! to jest żart
2. mój nowy dentysta
fleczer i uśmiercenie 20pln
igły 50pln
wypełnienie 100pln
chyba nie trzeba komentarza
dodam że Jaśkiewicz ma się za niewiadomo kogo ale to już zobaczycie sami.
naciągacz

Pan Doktor jest godnym polecenia lekarzem. Kompetenty, wybierający najbardziej optymalne rozwiązania problemu, kierujący się przede wszystkim dobrem pacjenta. Wizyta jest bezstresowa. Lekarz bez zarzutu w gąszczu niepewności i wątpliwości ogólnie co do służby zdrowia.

nie polecam, byle jaki lekarz i gabinet, za tą cenę są lepsze we Wroclawiu

nie polecam, byle jaki lekarz i gabinet, za tą cenę są lepsze we Wroclawiu

Bardzo miłe zaskoczenie! Jak zawsze bałam się dentystów tak teraz się przekonałam. Pełen profesjonalizm. Wizyta bardzo przyjemna i stres okazał się bezzasadny:) Naprawdę warto

Chodzę do pana doktora od dawna, jestem bardzo zadowolona z leczenia jak również z konfortu psychosznego, wizyta to zaden stres. mój syn który boi się dentysty, przekonał się do pana doktora i wizyta u stomatologa to dla niego żaden stres.