lekarz Leszek Jastrząb

Ginekolog, Ginekolog położnik

Trafiłam do lekarza zupełnie przypadkiem i już wiem, że chcę tylko do Pana doktora chodzić. Badanie kompleksowe, skierowanie na badania. Mily, wesoły. Bardzo dokładnie i cierpliwie wyjaśnił przebieg badania. Uspokoił mnie i rozluźnił sytuację. Oby więcej takich lekarzy. Żałuję, że nie znałam pana doktora jsk byłam w ciąży.

Wizyta przebiega bardzo sprawnie, Pan doktor jest przesympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, opowiada co się dzieje i czego można sie spodziewać do następnej wizyty. Bardzo cierpliwie odpowieda na wszystkie pytania. Jest przy tym serdeczny i z ogromnym szacunkiem podchodzi do pacjentki. Potrafi zażartować, żeby rozluźnić pacjentkę. Ja zawsze z gabinetu wychodzę b.spokojna i uśmiechnięta. Polecam.

Mało jest takich lekarzy, jeśli rodzić to tylko pod opieką doktora Jastrzębia.

Mało jest takich lekarzy, jeśli rodzić to tylko pod opieką doktora Jastrzębia.

Trafiłam do szpitala "z ulicy". Przy pierwszych problemach z tętnem dziecka Pan doktor po analizie sytuacji podjął decyzję o cięciu. Dzięki temu moja córka żyje i ma się świetnie. Dwa tyg po porodzie leżałam w szpitalu i po moich obserwacjach i po opiniach innych pacjentek nie mogę nic złego powiedzieć o tym Panu.

Polecam z czystym sumieniem. Jestem pacjentką Pana Doktora od 4/2011. Razem przeszliśmy przygotowania do ciąży, poronienie i w końcu upragnioną ciążę Nie wyobrażam sobie innego lekarza ginekologa. A mam doświadczenie z różnymi osobistościami w tej dziedzinie.

miałam do czynienia raz z tym lekarzem szalenie miły ,sympatyczny ,wszystko dokładnie tłumaczy .UWAZAM ZE NAPRAWDE SUPER LEKARZ)

Kontaktowy,uprzejmy gdy prowdzil moja ciaze wyjasnial wszystkie moje watpliwosci.

nie polecam, odradzam szpital w którym ten lekarz pracuje

nie polecam, odradzam szpital w którym ten lekarz pracuje

Polecam pana doktora. Jest kompetentny, cierpliwy i wzbudza zaufanie.

Polecam pana doktora. Jest kompetentny, cierpliwy i wzbudza zaufanie.