lekarz Leszek Jóźwiak

Internista, Gastroenterolog

Dr Juzwiak jest swietnym specjalista! Po przeprowadzeniu wywiadu, wiedzial od razu co mi moze dolegac. Jego teoria sie potwierdzila i zostalam wyleczona.

polecam w 100% tego lekarza. zdiagnozowal przyczyne bolu brzucha. wytlumaczyl wszystko dokladnie. Najlepszy lekarz w Szczecinie.

lecze sie na refluks u doktora juzwiaka i uwazam ze niema lepszego gastrologa jest doklatny dociekliwy i potrafi wszystko dokladnie wytlumaczyc z czystym sumieniem moge polecic

LECZYLEM SIE U TEGO PANA Z POWODU PROBLEMOW Z ZOLADKIEM(SILNE BOLE I NADRZERKI)LEKARZ PRZEPISAL MI DOSC SPORA ILOSC LEKOW CO TROSZKE MNIE ZDZIWILO,LECZ PO SKONCZONEJ KURACJI LEKOWEJ OSWIADCZAM-JESTEM ZDROWYM CZLOWIEKIEM DLA MNIE TO NAJLEPSZY GASTROLOG U JAKIEGO BYLEM.(Panie Doktorze dziekuje rowniez za pomoc w bolach kregoslupa:)

najlepiej omijac tego lekarza. Mozliwe, ze mial slaby dzien, ale dwa razy?!

najlepiej omijac tego lekarza. Mozliwe, ze mial slaby dzien, ale dwa razy?!